Az egész világon hatalmas az érdeklődés a 2017-es vízes világbajnokság iránt. Az összes magyar sportolóról megtudható összeállítusnkban, hogy mikor lehet szurkolni nekik, figyelemmel követeni a teljesítményeiket. A legnagyobb sztárok programjára külön is rá lehet keresni. Mindenkinek jó szurkolást! Hajrá, magyarok!
07.14. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Egyéni - Technikai gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó Kiss Szofi |
07.14. 11:00 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Műugrás (1m) - Selejtező Duna Aréna Bóta Botond, Ligárt Ábel |
07.14. 16:00 | Szinkronúszás - Női - Páros - Technikai gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó Kiss Szofi, Schwarcz Anett Dóra |
07.14. 16:00 | Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (1m) - Selejtező Duna Aréna |
07.15. 10:00 | Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 5km - Döntő Balatonfüred Papp Márk, Rasovszky Kristóf |
07.15. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Egyéni - Technikai gyakorlat - Döntő Városligeti-tó Kiss Szofi |
07.15. 13:00 | Műugrás - Vegyes - Páros - Szinkron toronyugrás (10m) - Döntő Duna Aréna |
07.15. 16:00 | Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (1m) - Döntő Duna Aréna |
07.15. 18:30 | Műugrás - Férfi - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Döntő Duna Aréna |
07.15. 19:00 | Szinkronúszás - Vegyes - Páros - Technikai gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó |
07.16. 09:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - ITA - CAN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.16. 10:00 | Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 10km - Döntő Balatonfüred Olasz Anna, Sömenek Onon Kata |
07.16. 10:00 | Műugrás - Női - Páros - Szinkron toronyugrás (10m) - Selejtező Duna Aréna |
07.16. 10:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - BRA - CHN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.16. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Páros - Technikai gyakorlat - Döntő Városligeti-tó Kiss Szofi, Schwarcz Anett Dóra |
07.16. 12:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - NZL - ESP - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.16. 13:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - RSA - USA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.16. 15:45 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Műugrás (1m) - Döntő Duna Aréna Bóta Botond, Ligárt Ábel |
07.16. 17:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - NED - FRA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.16. 18:30 | Műugrás - Női - Páros - Szinkron toronyugrás (10m) - Döntő Duna Aréna |
07.16. 18:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - AUS - KAZ - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.16. 19:00 | Szinkronúszás - Női - Csapat - Technikai gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan |
07.16. 20:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - JPN - HUN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda Antal Dóra, Bujka Barbara, Czigány Dóra, Csabai Dóra, Gangl Edina, Gurisatti Gréta, Illés Anna Krisztina, Kasó Orsolya, Keszthelyi Rita, Szilágyi Dorottya, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Tóth Ildikó |
07.16. 21:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - RUS - GRE - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.17. 09:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - KAZ - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.17. 10:00 | Műugrás - Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Selejtező Duna Aréna Fazekas-Gondos Flóra, Kormos Villő |
07.17. 10:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - MNE - CAN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.17. 12:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - FRA - ITA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.17. 13:00 | Műugrás - Férfi - Páros - Szinkron toronyugrás (10m) - Selejtező Duna Aréna |
07.17. 13:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - ESP - GRE - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.17. 16:00 | Műugrás - Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Döntő Duna Aréna Fazekas-Gondos Flóra, Kormos Villő |
07.17. 17:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - SRB - RSA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.17. 18:00 | Szinkronúszás - Vegyes - Páros - Technikai gyakorlat - Döntő Városligeti-tó |
07.17. 18:30 | Műugrás - Férfi - Páros - Szinkron toronyugrás (10m) - Döntő Duna Aréna |
07.17. 18:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - USA - CRO - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.17. 19:00 | Szinkronúszás - Női - Egyéni - Szabad gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó Kiss Szofi |
07.17. 20:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - AUS - HUN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda Decker Ádám, Decker Attila, Erdélyi Balázs, Gór-Nagy Miklós, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Manhercz Krisztián, Mezei Tamás, Nagy Viktor, Török Béla, Vámos Márton, Varga Dénes, Zalánki Gergő |
07.17. 21:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - JPN - RUS - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.18. 09:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - USA - ESP - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.18. 10:00 | Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 10km - Döntő Balatonfüred Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel |
07.18. 10:00 | Műugrás - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező Duna Aréna Kormos Villő |
07.18. 10:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - NZL - RSA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.18. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Csapat - Technikai gyakorlat - Döntő Városligeti-tó Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan |
07.18. 12:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - JPN - NED - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.18. 13:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - GRE - KAZ - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.18. 15:30 | Műugrás - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Elődöntő Duna Aréna Kormos Villő |
07.18. 17:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - AUS - RUS - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.18. 18:30 | Műugrás - Vegyes - Csapat - (3m/10m) - Döntő Duna Aréna |
07.18. 18:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - CHN - CAN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.18. 19:00 | Szinkronúszás - Női - Páros - Szabad gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó Kiss Szofi, Schwarcz Anett Dóra |
07.18. 20:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - FRA - HUN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda Antal Dóra, Bujka Barbara, Czigány Dóra, Csabai Dóra, Gangl Edina, Gurisatti Gréta, Illés Anna Krisztina, Kasó Orsolya, Keszthelyi Rita, Szilágyi Dorottya, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Tóth Ildikó |
07.18. 21:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - ITA - BRA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.19. 09:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - FRA - AUS - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.19. 10:00 | Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 5km - Döntő Balatonfüred Juhász Janka, Novoszáth Melinda |
07.19. 10:00 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Selejtező Duna Aréna Bóta Botond, Ligárt Ábel |
07.19. 10:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - RSA - GRE - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.19. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Egyéni - Szabad gyakorlat - Döntő Városligeti-tó Kiss Szofi |
07.19. 12:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - ESP - SRB - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.19. 13:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - RUS - CRO - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.19. 15:30 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Elődöntő Duna Aréna Bóta Botond, Ligárt Ábel |
07.19. 17:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - USA - JPN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.19. 18:30 | Műugrás - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Döntő Duna Aréna Kormos Villő |
07.19. 18:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - CAN - KAZ - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.19. 19:00 | Szinkronúszás - Női - Csapat - Szabad gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan |
07.19. 20:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - HUN - ITA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda Decker Ádám, Decker Attila, Erdélyi Balázs, Gór-Nagy Miklós, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Manhercz Krisztián, Mezei Tamás, Nagy Viktor, Török Béla, Vámos Márton, Varga Dénes, Zalánki Gergő |
07.19. 21:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - MNE - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.20. 09:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - JPN - FRA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.20. 10:00 | Nyíltvízi úszás - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő Balatonfüred |
07.20. 10:00 | Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (3m) - Selejtező Duna Aréna |
07.20. 10:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - AUS - GRE - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.20. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Páros - Szabad gyakorlat - Döntő Városligeti-tó Kiss Szofi, Schwarcz Anett Dóra |
07.20. 12:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - RUS - KAZ - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.20. 13:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - ITA - CHN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.20. 15:30 | Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (3m) - Elődöntő Duna Aréna |
07.20. 17:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - BRA - CAN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.20. 18:30 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Döntő Duna Aréna Bóta Botond, Ligárt Ábel |
07.20. 18:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - NZL - USA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.20. 19:00 | Szinkronúszás - Női - Csapat - Szabad kombináció - Selejtező Városligeti-tó Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan |
07.20. 20:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - NED - HUN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda Antal Dóra, Bujka Barbara, Czigány Dóra, Csabai Dóra, Gangl Edina, Gurisatti Gréta, Illés Anna Krisztina, Kasó Orsolya, Keszthelyi Rita, Szilágyi Dorottya, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Tóth Ildikó |
07.20. 21:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - RSA - ESP - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.21. 08:30 | Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő Balatonfüred Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf |
07.21. 08:30 | Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 25km - Döntő Balatonfüred Olasz Anna, Sömenek Onon Kata |
07.21. 09:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - ESP - RSA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.21. 10:00 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező Duna Aréna Somhegyi Krisztián |
07.21. 10:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - SRB - GRE - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.21. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Csapat - Szabad gyakorlat - Döntő Városligeti-tó Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan |
07.21. 12:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - USA - RUS - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.21. 13:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - JPN - CRO - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.21. 15:30 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Elődöntő Duna Aréna Somhegyi Krisztián |
07.21. 17:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - CAN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.21. 18:30 | Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (3m) - Döntő Duna Aréna |
07.21. 18:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - MNE - KAZ - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.21. 19:00 | Szinkronúszás - Vegyes - Páros - Szabad gyakorlat - Selejtező Városligeti-tó |
07.21. 20:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - FRA - HUN - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda Decker Ádám, Decker Attila, Erdélyi Balázs, Gór-Nagy Miklós, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Manhercz Krisztián, Mezei Tamás, Nagy Viktor, Török Béla, Vámos Márton, Varga Dénes, Zalánki Gergő |
07.21. 21:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - AUS - ITA - Csoportmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.22. 10:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - A4 - B4 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.22. 11:00 | Szinkronúszás - Női - Csapat - Szabad kombináció - Döntő Városligeti-tó Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan |
07.22. 12:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - C4 - D4 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.22. 13:00 | Műugrás - Vegyes - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Döntő Duna Aréna |
07.22. 17:00 | Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Döntő Duna Aréna Somhegyi Krisztián |
07.22. 17:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - A2 - B3 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.22. 19:00 | Szinkronúszás - Vegyes - Páros - Szabad gyakorlat - Döntő Városligeti-tó |
07.22. 19:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - A3 - B2 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.22. 20:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - C2 - D3 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.22. 22:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - C3 - D2 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.23. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 400m gyors - Selejtező Duna Aréna Kalmár Ákos |
07.23. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 400m gyors - Selejtező Duna Aréna Kapás Boglárka, Késely Ajna |
07.23. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m mell - Selejtező Duna Aréna Gyurta Dániel |
07.23. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező Duna Aréna Cseh László |
07.23. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m pillangó - Selejtező Duna Aréna Szilágyi Liliána |
07.23. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna |
07.23. 09:30 | Úszás - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Bohus Richárd, Kozma Dominik |
07.23. 09:30 | Úszás - Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Molnár Flóra, Verrasztó Evelyn |
07.23. 10:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - A4 - B4 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.23. 12:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - C4 - D4 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.23. 13:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - A2 - B3 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.23. 15:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - A3 - B2 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.23. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 400m gyors - Döntő Duna Aréna Kalmár Ákos |
07.23. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő Duna Aréna Kapás Boglárka, Késely Ajna |
07.23. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m mell - Elődöntő Duna Aréna Gyurta Dániel |
07.23. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Elődöntő Duna Aréna Cseh László |
07.23. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő Duna Aréna Szilágyi Liliána |
07.23. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna |
07.23. 17:30 | Úszás - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Bohus Richárd, Kozma Dominik |
07.23. 17:30 | Úszás - Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Molnár Flóra, Verrasztó Evelyn |
07.23. 20:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - C2 - D3 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.23. 22:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - C3 - D2 - Selejtező Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Selejtező Duna Aréna Bernek Péter, Kozma Dominik |
07.24. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 1500m gyors - Selejtező Duna Aréna Kapás Boglárka, Késely Ajna |
07.24. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m hát - Selejtező Duna Aréna Balog Gábor |
07.24. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m hát - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka |
07.24. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m mell - Selejtező Duna Aréna Sztankovics Anna |
07.24. 09:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W31 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 10:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W32 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 12:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W33 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 13:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W34 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 14:50 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W35 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 16:10 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W36 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m mell - Döntő Duna Aréna Gyurta Dániel |
07.24. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Döntő Duna Aréna Cseh László |
07.24. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m pillangó - Döntő Duna Aréna Szilágyi Liliána |
07.24. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m vegyes - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna |
07.24. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő Duna Aréna Bernek Péter, Kozma Dominik |
07.24. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m hát - Elődöntő Duna Aréna Balog Gábor |
07.24. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m hát - Elődöntő Duna Aréna Hosszú Katinka |
07.24. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m mell - Elődöntő Duna Aréna Sztankovics Anna |
07.24. 20:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W37 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.24. 22:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W38 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 800m gyors - Selejtező Duna Aréna Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid |
07.25. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m mell - Selejtező Duna Aréna Financsek Gábor |
07.25. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező Duna Aréna Cseh László, Milák Kristóf |
07.25. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn |
07.25. 09:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M31 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 10:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M32 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 12:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M33 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 13:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M34 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 14:50 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M35 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 16:10 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M36 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Döntő Duna Aréna Bernek Péter, Kozma Dominik |
07.25. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 1500m gyors - Döntő Duna Aréna Kapás Boglárka, Késely Ajna |
07.25. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m hát - Döntő Duna Aréna Balog Gábor |
07.25. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m hát - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka |
07.25. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m mell - Döntő Duna Aréna Sztankovics Anna |
07.25. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m mell - Elődöntő Duna Aréna Financsek Gábor |
07.25. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő Duna Aréna Cseh László, Milák Kristóf |
07.25. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Elődöntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn |
07.25. 20:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M37 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.25. 22:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M38 - Negyeddöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.26. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Selejtező Duna Aréna Bohus Richárd, Kozma Dominik |
07.26. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m hát - Selejtező Duna Aréna Joó Sára |
07.26. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána |
07.26. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező Duna Aréna Sós Dániel |
07.26. 09:30 | Úszás - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Balog Gábor, Cseh László, Gyurta Dániel, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szilágyi Liliána, Sztankovics Anna |
07.26. 10:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W39 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.26. 12:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W40 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.26. 13:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W41 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.26. 15:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W42 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.26. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 800m gyors - Döntő Duna Aréna Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid |
07.26. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m mell - Döntő Duna Aréna Financsek Gábor |
07.26. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Döntő Duna Aréna Cseh László, Milák Kristóf |
07.26. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő Duna Aréna Bohus Richárd, Kozma Dominik |
07.26. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m hát - Elődöntő Duna Aréna Joó Sára |
07.26. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána |
07.26. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő Duna Aréna Sós Dániel |
07.26. 17:30 | Úszás - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Balog Gábor, Cseh László, Gyurta Dániel, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szilágyi Liliána, Sztankovics Anna |
07.26. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn |
07.26. 20:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W43 - Elődöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.26. 22:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W44 - Elődöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.27. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Selejtező Duna Aréna Gyurinovics Fanni, Verrasztó Evelyn |
07.27. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező Duna Aréna Bernek Péter, Telegdy Ádám |
07.27. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Selejtező Duna Aréna Gyurta Dániel |
07.27. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Selejtező Duna Aréna Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna |
07.27. 09:30 | Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Verrasztó Evelyn |
07.27. 10:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M39 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.27. 12:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M40 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.27. 13:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M41 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.27. 15:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M42 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.27. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Döntő Duna Aréna Bohus Richárd, Kozma Dominik |
07.27. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m hát - Döntő Duna Aréna Joó Sára |
07.27. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m pillangó - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána |
07.27. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Döntő Duna Aréna Sós Dániel |
07.27. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő Duna Aréna Bernek Péter, Telegdy Ádám |
07.27. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Elődöntő Duna Aréna Gyurta Dániel |
07.27. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Elődöntő Duna Aréna Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna |
07.27. 17:30 | Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Verrasztó Evelyn |
07.27. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő Duna Aréna Gyurinovics Fanni |
07.27. 20:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M43 - Elődöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.27. 22:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M44 - Elődöntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.28. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 800m gyors - Selejtező Duna Aréna Kapás Boglárka, Késely Ajna |
07.28. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező Duna Aréna Burián Katalin, Hosszú Katinka |
07.28. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Selejtező Duna Aréna Cseh László, Kenderesi Tamás |
07.28. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező Duna Aréna Molnár Flóra |
07.28. 09:30 | Úszás - Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Bernek Péter, Kozma Dominik, Milák Kristóf |
07.28. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m gyors - Selejtező Duna Aréna Bohus Richárd, Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián |
07.28. 12:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W45 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.28. 12:30 | Óriás toronyugrás - Női - Egyéni - 20m - Elődöntő Batthyány tér |
07.28. 13:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W46 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.28. 14:00 | Óriás toronyugrás - Férfi - Egyéni - 27m - Elődöntő Batthyány tér |
07.28. 15:00 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W47 - Bronzmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.28. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Döntő Duna Aréna Gyurinovics Fanni, Verrasztó Evelyn |
07.28. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Döntő Duna Aréna Bernek Péter, Telegdy Ádám |
07.28. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Döntő Duna Aréna Gyurta Dániel |
07.28. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Döntő Duna Aréna Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna |
07.28. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m gyors - Elődöntő Duna Aréna Bohus Richárd, Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián |
07.28. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Elődöntő Duna Aréna Burián Katalin, Hosszú Katinka |
07.28. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő Duna Aréna Cseh László, Kenderesi Tamás |
07.28. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m pillangó - Elődöntő Duna Aréna Molnár Flóra |
07.28. 17:30 | Úszás - Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Bernek Péter, Kozma Dominik, Milák Kristóf |
07.28. 20:30 | Vízilabda - Női - Női - Csapat - W48 - Döntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.29. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 1500m gyors - Selejtező Duna Aréna Kalmár Ákos, Rasovszky Kristóf |
07.29. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m gyors - Selejtező Duna Aréna Molnár Flóra |
07.29. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m hát - Selejtező Duna Aréna Balog Gábor, Bohus Richárd |
07.29. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m mell - Selejtező Duna Aréna |
07.29. 09:30 | Úszás - Vegyes - Csapat - 4x100m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Jakabos Zsuzsanna, Kozma Dominik, Verrasztó Evelyn |
07.29. 12:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M45 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.29. 12:15 | Óriás toronyugrás - Női - Egyéni - 20m - Döntő Batthyány tér |
07.29. 13:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M46 - Helyosztó Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.29. 15:00 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M47 - Bronzmérkőzés Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.29. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m gyors - Döntő Duna Aréna Bohus Richárd, Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián |
07.29. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 800m gyors - Döntő Duna Aréna Kapás Boglárka, Késely Ajna |
07.29. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Döntő Duna Aréna Burián Katalin, Hosszú Katinka |
07.29. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Döntő Duna Aréna Cseh László, Kenderesi Tamás |
07.29. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m pillangó - Döntő Duna Aréna Molnár Flóra |
07.29. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m gyors - Elődöntő Duna Aréna Molnár Flóra |
07.29. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m hát - Elődöntő Duna Aréna Balog Gábor, Bohus Richárd |
07.29. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m mell - Elődöntő Duna Aréna |
07.29. 17:30 | Úszás - Vegyes - Csapat - 4x100m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Jakabos Zsuzsanna, Kozma Dominik, Verrasztó Evelyn |
07.29. 20:30 | Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - M48 - Döntő Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda |
07.30. 09:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Selejtező Duna Aréna Gyurta Gergely |
07.30. 09:30 | Úszás - Női - Egyéni - 400m vegyes - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna |
07.30. 09:30 | Úszás - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Balog Gábor, Cseh László, Gyurta Dániel |
07.30. 09:30 | Úszás - Női - Csapat - 4x100m vegyes váltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szilágyi Liliána, Sztankovics Anna |
07.30. 12:00 | Óriás toronyugrás - Férfi - Egyéni - 27m - Döntő Batthyány tér |
07.30. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 1500m gyors - Döntő Duna Aréna Kalmár Ákos, Rasovszky Kristóf |
07.30. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m gyors - Döntő Duna Aréna Molnár Flóra |
07.30. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 50m hát - Döntő Duna Aréna Balog Gábor, Bohus Richárd |
07.30. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 50m mell - Döntő Duna Aréna |
07.30. 17:30 | Úszás - Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Döntő Duna Aréna Gyurta Gergely |
07.30. 17:30 | Úszás - Női - Egyéni - 400m vegyes - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna |
07.30. 17:30 | Úszás - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Balog Gábor, Cseh László, Gyurta Dániel |
07.30. 17:30 | Úszás - Női - Csapat - 4x100m vegyes váltó (a csapat összetétele nem végleges) - Döntő Duna Aréna Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szilágyi Liliána, Sztankovics Anna |
Fina 2017 Éremtáblázat | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | Ország | Érmek | ||||
1. | Kína | 12 | 9 | 3 | 24 | |
2. | Oroszország | 8 | 3 | 6 | 17 | |
3. | USA | 6 | 8 | 6 | 20 | |
4. | Franciaország | 5 | 1 | 1 | 7 | |
5. | Egyesült Királyság | 3 | 2 | 1 | 6 | |
6. | Olaszország | 1 | 3 | 7 | 11 | |
7. | Ausztrália | 1 | 3 | 1 | 5 | |
8. | Brazília | 1 | 2 | 2 | 5 | |
9. | Kanada | 1 | 1 | 2 | 4 | |
10. | Hollandia | 1 | 1 | 1 | 3 | |
11. | Magyarország | 1 | 0 | 1 | 2 | |
12. | Malajzia | 1 | 0 | 1 | 2 | |
13. | Svédország | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14. | Spanyolország | 0 | 3 | 0 | 3 | |
15. | Ukrajna | 0 | 1 | 7 | 8 | |
16. | Japán | 0 | 1 | 2 | 3 | |
17. | Németország | 0 | 1 | 1 | 2 | |
18. | Észak-Korea | 0 | 1 | 1 | 2 | |
19. | Ecuador | 0 | 1 | 0 | 1 | |
20. | Mexikó | 0 | 1 | 0 | 1 |
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: vizes-vb-2017, vizesvb2017