Szerkesztő: Nagy Benjámin
2018. 08. 07. 17:53

Felemás szereplés kedd délután.

Egy magyar éremnek örülhettünk az úszó-Eb kedd délutáni programjában Glasgow-ban: Késely Ajna 1500 méteres gyorsúszásban fantasztikus egyéni csúccsal lett bronzérmes. Nem jött össze sajnos a dobogó 100 méter háton Hosszú Katinkának és Burián Katalinnak sem: előbbi három századdal maradt le a bronzéremről, 4. lett, utóbbi a 7. pozícióban zárt.

Férfi 200 háton Telegdy Ádám futamát kissé eltaktikázva az utolsó ötvenre elfáradt, így összesítésben mindössze a 12. időt szerezte meg - lemaradt a fináléról. Női 200 vegyesen Hosszú Katinka a 2., Jakabos Zsuzsanna a 6. idővel kvalifikált a szerdai döntőbe - nagy csatát fognak vívni az érmekért. A szerb színekben úszó Szilágyi Csaba férfi 50 mellen 26,99-es, káprázatos magyar országos csúccsal abszolválta a középdöntőt.

Cimkék: úszás