Szerkesztő: Simon Zoltán | MTI
2018. 08. 02. 18:43

Harmincfős magyar csapat utazott a pénteken kezdődő, Glasgow-ban rendezett úszó-Európa-bajnokságra.

A nagymedencés Európa-bajnokság programja:

 
augusztus 3., péntek:
Előfutamok (10.30):
női 400 m vegyes (Jakabos Zsuzsanna)
férfi 400 m gyors (Holló Balázs, Cseh László)
női 50 m gyors
férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Telegdy Ádám)
női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána, Verrasztó Evelyn, Sebestyén Dalma)
férfi 100 mell (Horváth Dávid)
női 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
női 800 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
 
Elődöntők, döntők (18.00):
női 400 m vegyes - DÖNTŐ
férfi 400 m gyors - DÖNTŐ
női 50 m gyors - elődöntő
férfi 50 m hát - elődöntő
női 100 m pillangó - elődöntő
férfi 100 m mell - elődöntő
női 4x100 m gyorsváltó - DÖNTŐ
férfi 4x100 m gyorsváltó - DÖNTŐ
 
augusztus 4., szombat:
Előfutamok (10.30):
féfi 100 m gyors (Kozma Dominik, Németh Nándor, Bohus Richárd, Holoda Péter)
női 100 m mell (Sztankovics Anna, Sebestyén Dalma)
férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Cseh László, Kenderesi Tamás, Biczó Bence)
női 50 m hát (Burján Katalin, Ilyés Laura)
4x200 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)
férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Lakatos Dávid)
 
Elődöntők, döntők (18.00):
női 800 m gyors - DÖNTŐ
férfi 100 m mell - DÖNTŐ
női 100 m pillangó - DÖNTŐ
férfi 100 m gyors - elődöntő
női 100 m mell - elődöntő
férfi 200 m pillangó - elődöntő
női 50 m hát - elődöntő
férfi 50 m hát - DÖNTŐ
női 50 m gyors - DÖNTŐ
4x200 m vegyes gyorsváltó - DÖNTŐ
 
augusztus 5., vasárnap:
előfutamok (10.30):
férfi 200 m vegyes (Verrasztó Dávid)
női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána, Kapás Boglárka, Jakabos Zsuzsanna)
férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Telegdy Ádám)
női 200 m gyors (Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)
férfi 200 m mell (Horváth Dávid)
férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
 
Elődöntők, döntők (18.00):
férfi 1500 m gyors - DÖNTŐ
férfi 100 m gyors - DÖNTŐ
női 100 m mell - DÖNTŐ
férfi 100 m hát - elődöntő
női 200 m pillangó - elődöntő
férfi 200 m mell - elődöntő
női 50 m hát - DÖNTŐ
férfi 200 m vegyes - elődöntő
női 200 m gyors - elődöntő
férfi 200 m pillangó - DÖNTŐ
férfi 4x200 m gyorsváltó - DÖNTŐ
 
augusztus 6., hétfő:
Előfutamok (10.30):
férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Németh Nándor, Biczó Bence)
női 200 m mell
férfi 50 m pillangó (Cseh László, Milák Kristóf)
női 100 m hát (Hosszú Katinka, Burján Katalin, Ilyés Laura)
4x100 m vegyes vegyesváltó Magyarország)
női 1500 m gyors (Késely Ajna)
 
Elődöntők, döntők (18.00):
női 200 m pillangó - DÖNTŐ
férfi 100 m hát - DÖNTŐ
női 100 m hát - elődöntő
férfi 200 m gyors - elődöntő
női 200 m mell - elődöntő
férfi 50 m pillangó - elődöntő
női 200 m gyors - DÖNTŐ
férfi 200 m mell - DÖNTŐ
férfi 200 m vegyes - DÖNTŐ
4x100 m vegyes vegyesváltó - DÖNTŐ
 
augusztus 7., kedd:
Előfutamok (10.30):
női 100 m gyors
férfi 50 m mell (Horváth Dávid)
női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Sebestyén Dalma, Verrasztó Evelyn)
férfi 200 m hát (Telegdy Ádám, Verrasztó Dávid)
női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
férfi 800 m gyors (Gyurta Gergely, Lakatos Dávid)
 
Elődöntők, döntők (18.00):
női 1500 m gyors - DÖNTŐ
férfi 50 m pillangó - DÖNTŐ
női 100 m hát - DÖNTŐ
férfi 200 m hát - elődöntő
női 100 m gyors - elődönt
férfi 50 m mell - elődöntő
női 200 m mell - DÖNTŐ
férfi 200 m gyors - DÖNTŐ
női 200 m vegyes - elődöntő
női 4x200 m gyorsváltó - DÖNTŐ
 
augusztus 8., szerda:
Előfutamok (10.30):
női 200 m hát (Hosszú Katinka, Burján Katalin, Ilyés Laura)
férfi 50 m gyors (Németh Nándor, Holoda Péter, Bohus Richárd)
női 50 m pillangó (Szilágyi Liliána)
férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Cseh László, Biczó Bence)
női 50 m mell (Sztankovics Anna)
4x100 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)
 
Elődöntők, döntők (18.00):
férfi 800 m gyors - DÖNTŐ
női 100 m gyors - DÖNTŐ
férfi 50 m mell - DÖNTŐ
női 200 m hát - elődöntő
férfi 50 m gyors - elődöntő
női 50 m pillangó - elődöntő
férfi 100 m pillangó - elődöntő
női 50 m mell - elődöntő
férfi 200 m hát - DÖNTŐ
női 200 m vegyes - DÖNTŐ
4x100 m vegyes gyorsváltó - DÖNTŐ
 
augusztus 9., csütörtök:
Előfutamok (10.30):
férfi 400 m vegyes (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely, Holló Balázs)
női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
férfi 4x100 m vegyesváltó (Magyarország)
női 4x100 m vegyesváltó (Magyarország)
 
Döntők (18.00):
női 50 m pillangó
férfi 50 m gyors
női 50 m mell
férfi 100 m pillangó
női 200 m hát
férfi 400 m vegyes
női 400 m gyors
férfi 4x100 m vegyesváltó
női 4x100 m vegyesváltó
Cimkék: úszás

Legfrissebb híreink


Élő eredmények