Grand Slam tornák

Így repült el Nadal Supermenként az US Open-győzelem után - videó

Érthető okokból nem „S”, hanem „R” lett a szuperruha logója.

US Open: női egyéni döntők 2002-től - összeállítás

US Open: női egyéni döntők 2002-től - összeállítás Íme, a Grand Slam-torna legutóbbi 15 fináléjának a végeredményei.

Meglepően sima győzelem a US Open női döntőjében

Meglepően sima győzelem a US Open női döntőjében Mindkét játékos először jutott Grand Slam-torna fináléjába.

Federer: Jobbtól kikapni mindig benne van a pakliban

Federer: Jobbtól kikapni mindig benne van a pakliban A legyőzője a tenisz másik halhatatlanja ellen folytatja.

US Open: Babos továbbjutott, akár Sarapova is az ellenfele lehet

US Open: Babos továbbjutott, akár Sarapova is az ellenfele lehet Babos Tímea sikerrel vette hétfőn az első fordulót az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Roland Garros - Ostapenko a női bajnok

Roland Garros - Ostapenko a női bajnok A világranglistán 47. lett Jelena Ostapenko nyerte meg a 116. francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben 4:6, 6:4, 6:3-ra legyőzte a román Simona Halepet.

Óriási siker, Piros Zsombor Roland Garros-győztes!

Óriási siker, Piros Zsombor Roland Garros-győztes! Az Ausztrál Open után ismét Grand Slamet nyert a fiatal magyar teniszező.

Az egyik favorit lemaradhat a Roland Garrosról

Az egyik favorit lemaradhat a Roland Garrosról Párizs – Szalagszakadás hátráltatja a román teniszezőt

Piros Zsombor: pár percen múlt az Australian Open

Piros Zsombor: pár percen múlt az Australian Open A finálé döntő szettjében elkezdett görcsölni a keze Piros Zsombornak, aki szombaton megnyerte a juniorok versenyét a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Federer elsírta magát a győzelmétől - videó

Federer elsírta magát a győzelmétől - videó Megható felvételek egy földöntúli ikonról a hihetetlen sikere pillanatában.

Australian Open: Federer 18. végső győzelmét aratta

Australian Open: Federer 18. végső győzelmét aratta Hatalmas mérkőzést játszott egymással a két legenda, Roger Federer és Rafael Nadal.

Aus. Open: Serena nyerte a testvérek csatáját

Aus. Open: Serena nyerte a testvérek csatáját Serena Williams két szettben legyőzte nővérét, Venust az ausztrál nyílt teniszbajnokság szombati döntőjében, ezzel elhódította 23. Grand Slam-trófeáját, és visszavette az elsőséget a női világranglistán.

Ötszettes csatában újra Grand Slam-döntőben Federer

Ötszettes csatában újra Grand Slam-döntőben Federer A négyszeres bajnok Roger Federer ötszettes mérkőzésen verte honfitársát, Stan Wawrinkát, így hatodszor szerepelhet majd az Australian Open döntőjében.