Grand Slam tornák

Djokovics tükörsimán lépett tovább

A címvédő és hatszoros bajnok Novak Djokovics a vártnál könnyebben jutott be a második fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Nadal is megkezdte az Australian Opent

Nadal is megkezdte az Australian Opent A 14-szeres Grand Slam-bajnok Rafael Nadal magabiztos győzelemmel jutott be a második fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Babos az első fordulóban búcsúzott Melbourne-ben

Babos az első fordulóban búcsúzott Melbourne-ben Babos Tímea vereséget szenvedett az első fordulóban az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Retro-szerelésben lépett tovább Federer

Retro-szerelésben lépett tovább Federer A 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federer legyőzte a szintén 35 éves Jürgen Melzert az ausztrál nyílt teniszbajnokság első fordulójában.

Australian Open: Kerber és Murray is túl az első körön

Australian Open: Kerber és Murray is túl az első körön A női és a férfi világelső is sikerrel vette a nyitófordulót a Melbourne-ben hétfőn megkezdődött ausztrál nyílt teniszbajnokságon, az idei első Grand Slam-tornán.

Australian Open: Gálfi korán búcsúzott

Australian Open: Gálfi korán búcsúzott Gálfi Dalma kikapott a második fordulóban a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság selejtezőjében.

Babos Tímea páros tornát nyert Ausztráliában

Babos Tímea páros tornát nyert Ausztráliában Több mint egy éves szünet után nyert ismét WTA-versenyt párosban a magyar teniszező, aki egyesben akár Serena Williams ellen is megmérkőzhet.

Nadal: pózolj vombattal!

Nadal: pózolj vombattal! Rafael Nadal egy Lola nevű vombattal cukiskodott az év első tenisz Grand Slam tornája, az Australian Open előtt.

Wawrinka a US Open bajnoka!

Wawrinka a US Open bajnoka! A svájci Stan Wawrinka lett az amerikai nyílt teniszbajnokság győztese, miután harmadik kiemeltként négy szettben 6-7 (1-7), 6-4, 7-5, 6-3-ra megverte az első számú kiemeltet, a szerb Novak Djokovicsot.

Az új világelső nyerte a US Opent

Az új világelső nyerte a US Opent A német Angelique Kerber második Grand Slam trófeáját nyerte 2016-ban.

Visszavághat Djokovics a tavalyi Roland Garrosért

Visszavághat Djokovics a tavalyi Roland Garrosért A címvédő szerb Novak Djokovics után a svájci Stan Wawrinka jutott be a férfi egyes döntőjébe az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Megszenvedett Djokovics a döntőért

Megszenvedett Djokovics a döntőért Bizarr találkozón, négy szettben jutott túl a francia Gael Monfilsen a címvédő Novak Djokovic a US Open első elődöntőjében a férfiak versenyében.