Ronaldo nélkül is hengerelt a Real

A spanyol bajnokság éllovasa magabiztos és szép játékkal győzte le a Real Sociedadot.

A Real Madrid Cristiano Ronaldo nélkül állt fel, aki két meccses eltiltását tölti, azonban nem érezte meg a Real a portugál hiányát.

A mérkőzés gyors gólváltással indult, hiszem már a 40. másodpercben megszerezte a vezetést David Moyes csapata, de James révén két perccel később egyenlített a Real Madrid. Innentől kezdve pedig közönségszórakoztató játékot mutattak a madridiak, csupán Rulli kapusnak és a szerencsének köszönhetően nem lett megalázó a vereség.

Sergio Ramos még az első félidőben eredményes volt, amivel át is vette a vezetést a hazai csapat. A második játékrészben Karim Benzema kétszer volt eredményes, a második gólja pedig élményszámba ment. A végeredmény 4-1.

Szimpatikus vendég volt a Real Sociedad, de nem rajtuk múlt a Madrid nagyobb arányú győzelme.

A Realból leginkább Gareth Bale lógott ki, aki két száz százalékos ziccert is kihagyott, emellett kiismerhetően játszott.

Ezzel a győzelemmel a Real Madrid jelenleg négy ponttal vezeti a tabellát a Barcelona előtt, akik holnap fogadják a Villarrealt.