Öngólokkal nyert a Barcelona – Videó

Spanyolország – A katalánok továbbra is hibátlanok.

A spanyol bajnokság 6. fordulója után is őrzi hibátlan mérlegét az FC Barcelona, amely szombat este a Girona otthonában nyert 3-0-ra, így továbbra is pontveszteség nélkül vezet.

Eleinte mindkét fél előtt adódtak helyzetek, vezetést mégis a vendégek szereztek a 17. minutumban, amikor egy szöglet utáni próbálkozás pattant meg egy hazai játékos, Aday lábán. Null–egy!

A visszafogottabb folytatás után a térfélcserét követően növelte előnyét a listavezető, a 48. percben Aleix Vidal sarkazása után végül egy Gorka Iraizoz kapus öngóljának feltüntetett találattal lett 0-2. A végeredmény mégsem ekkor, hanem a 69. percben alakult ki: Luis Suarez is beköszönt (0-3).

A szombati eredmények:Atl. Madrid–Sevilla 2-0, Alaves–Real Madrid 1-2, Malaga–Ath. Bilbao 3-3.

Kézi BL: a poklot és a mennyet is megjárta a Veszprém " KÉZILABDA › Európai kézilabda

Nagy rangadót vívott a magyar együttes a Bundesliga egyik gigászával.