Meglepetésember döntötte el a Barca rangadóját - videó

A gránátvörös-kék alakulat a Sevillát látta vendégül a spanyol bajnokságban.

Barcelona-Sevilla 2-1

Az FC Barcelona legyőzte a Sevillát a spanyol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának szombati játéknapján.

A listavezető katalán csapat így továbbra is veretlen, egy döntetlen mellett tízszer gyűjtötte be a három pontot a La Ligában.

A hazaiak két gólját Paco Alcacer szerezte, közben pedig Pizzaro Guido volt eredményes a vendégektől az esőben rendezett mérkőzésen.

A két együttes eddigi 149 találkozójából 81-et nyert meg a Barcelona, pályaválasztóként 75 mérkőzésből 58-at.

Érdekesség, hogy Messi a Sevilla ellen játszotta a 600. tétmeccsét a Barcában.

Spanyol foci: megizzadtak a madridiak, robog a meglepetéscsapat " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

Az Atlético Madrid a Deportivo otthonában vendégeskedett. A meccsen a 91. percben dőlt el a három pont sorsa, Partey egy szabadrúgás után köszönt be. Sikerének köszönhetően Simeone együttes jelenleg a harmadik helyen áll a táblázaton. Valencia-Leganés 3-0 (Dani Parejo 14., Rodrigo 71., Mina 82. - 11-esből) A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11.