Íme Ramos életmentő góljai a Realban – videó

Sergio Ramos nem először mentette meg a Real Madridot, amikor minden kötél szakad, most ezeket a pillanatokat elevenítjük fel.

1) 93. perc – Real Madrid-Atlético Madrid 4-1, BL-döntő, 2014. május 24.
Amikor már elúszni látszott a blancók biztosnak vélt tízedik BL-trófeája, jött Ramos és a ráadás harmadik percében kiegyenlített. A Realnak innen már egyenes út vezetett a trófeához az erejével teljesen elkészülő Atlético ellen.

2) 93. perc – Real Madrid-Sevilla 3-2, Európai Szuperkupa, 2016. augusztus 9.
Már ezen a mérkőzésen is látszott, hogy a Sevillával ebben a szezonban is komolyan kell számolni, és miután Jehven Konoplyanka tizenegyesgóljával a 72. percben átvették a vezetést, egészen a 93. percig nyeregben érezhették magukat, ám ekkor jött a királyi gárda védője…

3) 90. perc – Barcelona-Real Madrid 1-1, LaLiga 14. forduló, 2016. december 3.
A 265. „el Clásico” első játékrészében a Real futballozott jobban, azonban a második félidőre gatyába rázta csapatát Luis Enrique, és Luis Suárez góljával a 90. percig úgy tűnt, sikerül felzárkóznia a katalánoknak legnagyobb riválisukra.

+1) 88. perc – Real Madrid-Dortmund 2-0, BL-elődöntő, visszavágó, 2013. április 30.
Még José Murinho regnálása alatt Robert Lewandowski miatt 1-4-ről kellett volna kiharcolni a döntőbe jutást a BL elődöntőjében, ez azonban hiába a Ramos bombával megspékelt szédületes hajrá, nem sikerült a madridiaknak. Az egyetlen Ramos-gól a listán, ami nem vezetett eredményre!

A 265. "el Clásico" kapcsán készült írásaink a linkre kattintva érhetőek el!