Brutális gólfesztivált rendezett a Barcelona - videó!

Az FC Barcelona 8-1-re ütötte ki hazai pályán a Huescát a Spanyol Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján.

A katalán sztárcsapat az első meccsen 4-0-ra nyert a harmadosztályban listavezető riválisa ellen, a tegnapi visszavágón már a félidőben 5-0-ra vezettek. Pedro mesterhármast vágott, a vendégek a 86. percben szerezték becsületgólukat.

Gólgazdag meccset játszott egymással a Valencia és a Rayo Vallecano is: ott 4-4 lett a végeredmény.

LABDARÚGÁS
Spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó

Celta Vigo - Las Palmas (II.) 3-1 (Gól: Larrivey 19., Santi Mina 50., Orellana 90+2., ill. Nauzet 53.)
Továbbjutott: Celta Vigo, 4-3-as összesítéssel

Valencia - Rayo Vallecano 4-4 (Gól: Alcacer 7., 65., Morcillo 46. - öngól, Rodrigo 71., ill. Jozabed 20., Pozuelo 23., Jonathan Pereira 38., Adri Embarba 61.)
Tj.: Valencia, 6-5-tel

Barcelona - Huesca (III.) 8-1 (Gól: Pedro 20., 26., 43., Sergi Roberto 29., Iniesta 39., Adriano Correia 68., Adama Traoré 78., Sandro Ramírez 83., ill. Carlos Moreno 86.)
Tj.: Barcelona, 12-1-gyel

Almería - Real Betis 2-1 (Gól: Míchel 59., Zongo 74., ill. Perquis 78.)
Tj.: Almería, 6-4-gyel