A második félidőben hengerelt a Real - videó

Az első negyvenöt perc után még vesztésre álltak.

A Real Madrid az első félidő után még hátrányban volt Sevillában az első 45 percben remekül játszó Betis vendégeként, de a szünetet követően megfordította a mérkőzést.

A madridiak a La Ligában elsőként jutottak el 6000 gólig, míg Cristiano Ronaldo beállította Raúl klubcsúcsát, azaz 264 találkozón volt eredményes a klub színeiben.

La Liga
24. forduló
Real Betis–Real Madrid 3–5
G: Mandi (33.), Nacho (37. – öngól), Sergio León (85.), ill. Asensio (11., 59.), S. Ramos (50.), C. Ronaldo (65.), Benzema (92.)

Reus tudása nem kopott, bombája eldöntötte a meccset - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Német foci

Épphogy visszatért súlyos sérüléséből, Marco Reus máris hatalmas góllal bizonyította, hogy nem kopott meg a tudása. A Borussia dortmund támadója szerezte a Borussia Mönchengladbach ellen meccs egyetlen találatát, nem is akármilyet.... Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund 0-1 Vasárnap késő délután a Tottenham a Rochdale otthonába látogatott az FA-Kupában.