Tovább menetel a bajnoki cím felé a Napoli - videó

Nagy Ádám lemaradt a Bologna győzelméről.

Megőrizte első helyét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Napoli, miután Dries Mertens góljával idegenben 1–0-ra győzött az Atalanta ellen.

A belga válogatott csatár a 65. percben volt eredményes, amikor José Callejón nagyszerű indításával kilépve 15 méterről, a kivetődő kapus felett a léc alá lőtt (1–0).

Mertens ezzel egy 84 napja tartó rossz szériának vetett véget, a játékos október 29-e óta először volt eredményes a Serie A-ban. A Napoli jelenleg négy pont előnnyel vezeti a tabellát az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Juventus előtt.

A játéknap magyar érdekeltségű találkozóján Nagy Ádám a cserepadról nézte végig, ahogy csapata győzelmet arat a Benevento felett.

Öngól hozta nehéz helyzetbe a Bayern Münchent - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Német foci

Fordulatos, izgalmas mérkőzést játszott egymással a Bayern München és a Werder Bremen a Bundesliga 19. fordulójában. A müncheniek saját magukat hozták nehéz helyzetbe a 75. percben, amikor Süle góljával 2-2-re módosult az eredmény. Lewandowski és Müller azonban nem sokkal később tett róla, hogy otthon maradjon a három pont. Bundesliga 19.