Ötöt kapott a Palermo Rómában, Salah és Dzeko duplázott

A 20. születésnapját ünneplő Balogh Norbert ezúttal a cserepadról nézte végig csapata szenvedését, miközben a csapattól korábban az edzésről elzavart Francesco Totti a lelátón foglalt helyet.

Luciano Spalletti csapata hamar magához ragadta a kezdeményezést, Edin Dzeko kezdett egy hihetetlen kihagyott helyzettel, majd a 30. percben már eltalálta a kaput és vezetéssel fordulhattak a Farkasok.

A második félidő elején Seydou Keita is beköszönt, majd Mohamed Salah duplázott két perc alatt. A második gólja előtt már úgy tűnt, hogy elrontja a helyzetet, de kisodródva, fordulásból ballal a kapuba nyeste a labdát.

A pontot az i-re Dzeko tette fel a 89. percben, a Roma ezzel visszaelőzte az Intert.

Roma–Palermo 5–0 (Dzeko 30., 89., S. Keita 52., Salah 60., 62.)

Korábban:
Frosinone–Lazio 0–0
Torino–Carpi 0–0
Sassuolo–Empoli 3–2 (Berardi 41., Defrel 48., 50., ill. Zielinski 36., Maccarone 70. –11-esből)
Atalanta–Fiorentina 2–3 (Conti 84., Pinilla 91., ill. M. Fernández 67., Tello 81., Kalinic 87.)
Genoa–Udinese 2–1 (Cerci 57. – 11-esből, Laxalt 70., ill. Adnan 33.)