Nézzenek oda, olasz gólszerző az Interben!

Az Inter könnyed hazai győzelmet aratott a pocsék formában lévő Sampdoria felett a Serie A 26. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Danilo D'Ambrosio változtatott először az eredményen, góljának a különlegessége, hogy 2014 decembere óta ő az első olasz játékos, aki betalált Inter-mezben tétmeccsen!

Legutóbb az az Andrea Ranocchia mondhatta el ugyanezt magáról, aki épp' az ellenfél soraiban védekezett, méghozzá nem túl hatékonyan.

Ranocchia már az Inter második góljában is ludas volt Miranda fejesénél, a harmadiknál pedig ő adta el a labdát, mielőtt Mauro Icardi ziccerben törhetett kapura.

Fabio Quagliarella lövése a hosszabbításban beakadt ugyan Samir Handanovic kapujába, de ez már csak szépségtapasznak volt jó a Montella-legénység számára.

További érdekesség, hogy az Inter kezdőjében három korábbi Samp-futballista szerepelt (Biabiany, Éder, Icardi), míg a Samp tizenegyéből öten exinteresnek vallhatták magukat (Viviano, Ranocchia, Silvestre, Dodó, Ricky Álvarez).

Serie A, 26. forduló
Inter-Sampdoria 3-1 (D'Ambrosio 23., Miranda 57., Icardi 73., ill. Quagliarrella 92.)

Korábbról: Verona-Chievo 3-1. Péntekről: Bologna-Juventus 0-0.