Nagyon elrontotta a végét a Bologna, nyolcgólos csata Torinóban

Az Inter és a Roma is magabiztosan nyert.

Zsinórban két elveszített meccs után volt a Sampdoria vendége a Bologna csapata. A vendégeknél Nagy Ádám a kispadon kapott helyet és nem is szállt be a mérkőzésbe.

A Bologna Dzemaili góljával szerzett vezetést az első félidőben, amit egészen a 82. percig meg is tudtak tartani. Utána azonban teljesen összeomlott a gárda és hat perc alatt kapott három gólt.

A Torino csapata már 5-0-ra is vezetett a Pescara ellen, ám végül még sem volt teljesen sima a találkozó. A vendégek ugyanis tíz perc alatt berámoltak három gólt, így ráijesztettek a hazaiakra, ám több gól már nem esett a találkozón.

Hivatalos - Kínában folytatja a Juve brazilja " NEMZETKÖZI FOCI › Olasz foci

A Palermo hazai környezetben szenvedett vereséget, Balogh Norbert a 84. percben állt be, de nem tudott segíteni csapatának.

Említést érdemel még a Chievo csatára, Inglese, aki büntetőt hibázott, de így is mesterhármasig jutott a Sassuolo ellen 3-1-re megnyert mérkőzésen.

Palermo–Atalanta 1–3 (Csocsev 41., ill. Conti 19., A. Gómez 26., Cristante 79.)

Sassuolo–Chievo 1–3 (Matri 24., ill. Inglese 39., 56., 67.)

Internazionale–Empoli 2–0 (Éder 14., Candreva 54.)

Torino–Pescara 5–3 (Falqué 2., Ajeti 9., Belotti 15., 61., Ljajics 53., ill. Ajeti 73. – öngól, Benali 75., 83.)

Crotone–Roma 0–2 (Nainggolan 40., Dzeko 77.)

Sampdoria–Bologna 3–1 (Muriel 81. – 11-esből, Schick 83., Mbaye 88. – öngól, ill. Dzemaili 18.)

All Goals & Highlights HD - Sampdoria 3-1... by Gol-Live