Szerkesztő: Márványi Péter
2016. 02. 15. 00:22

Paulo Sousa csapata, a Fiorentina egy, a hosszabbításban szerzett találattal 2–1-re legyőzte az Intert és fellépett a Juventus és a Napoli mögé.

Ezúttal is, mint hetek óta már, a kapus, Samir Handanovic volt az Inter legjobbja, ráadásul a védések után támadni is volt kedve a milánói csapatnak, Marcelo Brozovic révén meg is szerezték a vezetést.

Josip Ilicic beadása után tudott egyenlíteni a Fiorentina, Borja Valero volt eredményes.

A hajrában kissé elszabadultak az indulatok, előbb Alex Telles kapta meg második sárgáját, majd a négy perce pályán lévő, a 91. percben győztes találatot szerző Khouma Babacar gólja után Mauro Zárate fojtogatott, az Interből Geoffrey Kondogbia szövegelt, mindketten pirosat kaptak.

Fiorentina–Internazionale 2–1 (Borja Valero 60., Babacar 91., ill. Brozovic 26.)

Korábban:
Sampdoria–Atalanta 0–0
Udinese–Bologna 0–1 (Destro 79.)
Palermo–Torino 1–3 (Gilardino 2., ill. Immobile 19. – 11-esből, 69., G. González 31. – öngól)