Hajmeresztő öngól a milánói derbin, de...

Szabályos gól nem esett, szabálytalan viszont három is a Serie A 31. fordulójának vasárnap esti milánói derbijén. Az Inter állt közelebb a győzelemhez, ám a második félidőben elszórakozta a helyzeteit.

Mexes elképesztő öngólt lőtt a 73. percben, de az Inter-akció során Palacio szabálytalankodott Antonellivel szemben, így Luca Banti visszafújta a találatot. Emellett mindkét fél szerzett egy-egy lesgólt is a milánói középcsapatok rangadóján.

A döntetlen senkinek sem jó, a két gyengélkedő óriásnak kevés reménye maradt arra, hogy kijusson a nemzetközi porondra.

Serie A, 31. forduló:
Inter-Milan 0-0

Korábbi eredmények a játéknapról:  Roma-Atalanta 1-1, Chievo-Udinese 1-1, Empoli-Parma 2-2, Palermo-Genoa 2-1. Sassuolo-Torino 1-1, Cagliari-Napoli 0-3.