Donnarumma ellen büntetőből nem megy, mínusz kettőről állt fel a Milan

Hiába vezetett már félidőben 2–0-ra a Torino, nem tudott nyerni az AC Milan ellen.

Belotti és Benassi révén a 26. percben már 2–0-ra vezetett a Torino az AC Milan ellen, sőt, a 32. percben a mérkőzés is eldőlhetett volna, hiszen tizenegyest kapott a Torino, de Ljajics nem tudott túljárni Donnarumma eszén, aki okosan egyhelyben maradt és kivédte a szerb büntetőjét. Harmadszor sem tudtak gólt szerezni a bajnokságban tizenegyesből a fiatal kapus ellen.

AC Milan on Twitter

TheMilanBible on Twitter

A második félidőre Montella felrázta a fiait, az 55. percben Bertolacci szépített, majd Carlos Bacca büntetőből egyenlíteni tudott. A Milan az ötödik, a Torino a kilencedik helyen áll.

Torino–AC Milan 2–2 (Belotti 21., Benassi 26. ill. Bertolacci 55., Bacca 60 – tizenegyesből)