Diego Maradonát idézi Higuaín Olaszországban - videó

Bámulatos teljesítmény az argentin csatártól.

Ismét káprázatos produkcióval ejtette ámulatba az olasz focidrukkereket Gonzalo Higuaín. A Juventus a Serie A 32. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén idegenben verte 2-0-ra a Pescarát; a két gólt pedig ki más szerezte volna, mint az argentin támadó, aki a Napoli és a Chievo elleni meccsek után ismét duplázott.

Hihetetlen, hogy sérült meg Nagy Ádám " NEMZETKÖZI FOCI › Olasz foci

Jó hírek is érkeztek Bolognából, ahol nem kellett volna az a fránya utolsó lövés...

A Juve sikere már csak azért is ér sokat, mert a legfőbb rivális AS Roma otthon csak ikszelt az Atalantával. Hasonlóan egy pont jutott mindössze a Laziónak és a Torinónak is, miközben az eredetileg magyar rangadó úgy ért véget 0-0-lal, hogy a Palermóban Balogh Norbert kezdőként 40 percet játszott, Sallai Roland csereként az utolsó bő negyed órában kapott szerepet, míg a Bolognában Nagy Ádám sérülés miatt nem léphetett pályára.

All Goals & Highlights HD - Pescara 0-2... de Bayeo

Serie A, 32. forduló:

Roma–Atalanta 1–1 (Dzeko 50., ill. Kurtic 22.)

Palermo–Bologna 0–0

Cagliari–Chievo 4–0 (Borriello 11., Sau 15., Joao Pedro 40., 90.)

Torino–Crotone 1–1 (Belotti 66. – 11-esből, ill. Nwankwo 81.)

Fiorentina–Empoli 1–2 (Cristian Tello 64., ill. el-Kadduri 37., Pasqual 93. – 11-esből)

Pescara–Juventus 0–2 (Higuaín 22., 43.)

Genoa–Lazio 2–2 (Simeone 10., Pandev 78., ill. Biglia 45+2., Luis Alberto 91.)

18.00: Sassuolo–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)

20.45: Napoli–Udinese (Tv: Digi Sport2)