Bacca mutatja az utat a Milannak!

Carlos Bacca vezette győzelemre a Milant duplájával a Palermo ellen, a Serie A 4. fordulójának szombat esti meccsén (3-2). A piros-feketék második hazai bajnokijukat is behúzták, idegenben viszont még nincs pontjuk.

Baccának most is nagyjából 20 perc kellett a gólhoz, mint az Empoli ellen, szépen helyezett a kapuba külsővel Giacomo Bonaventura lekészítése után. Váratlanul egyenlített a Palermo tíz percre rá a svéd válogatott belső középpályás, Oscar Hiljemark szöglet utáni bólintásából, de Bonaventura még a fordulás előtt bemutatott egy mesteri csavarást, szabadúgása után a jobb felsőben landolt a labda.

Hiljemark egy kiugratás után ismét mattolta Diego Lópezt a folytatásban, de a hajrában is tudott újítani a Rossoneri, amely egy Kucka-beadásnak és egy laza Bacca-fejesnek köszönheti, hogy mindhárom pontot otthon tarthatja.

Serie A, 4. forduló, végeredmény:
Milan-Palermo 3-2 (2-1)

G.: Bacca (21., 75.), Bonaventura (40.), ill. Hiljemark (32., 72.)

Videón a gólok:

A vasárnapi programban: Chievo-Inter (12:30), Roma-Sassuolo (15:00), Genoa-Juventus (15:00), Napoli-Lazio (20:45).