Reggel még rajtunk röhögtek, este pedig égtek a románok - videó!

Lewandowski triplázott, a németek tartalékosan is hengereltek.

Fordulatos végjáték után 2-2-es döntetlennel ért véget a skót-angol labdarúgó világbajnoki selejtező.

A kvalifikációs mérkőzéseken 2009. októbere óta veretlen angolok a 70. percben szereztek vezetést, majd Leigh Griffiths 87. és 90. percben szerzett góljának köszönhetően szinte már ünnepelteka skótok, a 93. percben azonban érkezett Harry Kane, aki góljával pontot mentett hazája válogatottjának.

Németország negyedszer találkozott San Marinóval története során, 130, 60 és 8–0 után most 7–0-ra nyert.

A tartalékos csapatban Sandro Wagner triplázott, Amin Younes, Shkodran Mustafi és Julian Brandt pedig egy-egy góllal járult hozzá a sikerhez. Wagner, Younes és Brandt egyaránt először volt eredményes a nemzeti együttesben.

A román sajtó szombaton még amagyar vereségen röhögött, most sírhatnak, hiszen Lewandowski kivégezte őket, és semmi esélyük sem maradt a továbbjutásra.