Összefoglaló a vasárnapi vb-selejtezőkről - videók

A spanyol és az olasz válogatott is pályára lépett.

Olaszország–Liechtenstein 5–0 (Insigne 35., Belotti 52., Éder 74., Bernardeschi 83., Gabbiadini 91.)

A G csoportban Olaszországra a papírforma alapján sima győzelem várt Liechtenstein ellen. Az első gólra sokat kellett várniuk az olasz drukkereknek, ám a második félidőben négyet vágott a squadra azzura, amely végül egy ötössel küldte haza vetélytársát.

Macedónia–Spanyolország 1–2 (Risztovszki 66., ill. David Silva 15., Diego Costa 27.)

A spanyolok Macedóniában vizitáltak, a macedón együttesben a Vasas játékosa, Kire Risztevszki is pályára lépett. A hispánok a 27. percben már 2-0-ra vezettek, a hazaiak csupán szépíteni tudtak.

Hat fordulót követően az olasz és a spanyol együttes is 16 ponttal rendelkezik.