Euro 2016: a 4. forduló szombati eredményei

Negyedik mérkőzésüket is megnyerték a szlovákok a 2016-os labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjében.

A szombati játéknapon Macedóniából hozták el a három pontot, ezzel továbbra is az élen állnak csoportjukban, amelyben a spanyolok érvényesítették a papírformát a fehéroroszokkal szemben. A svédek sokáig vezettek Montenegróban, de végül döntetlennel zártak, a svájciak viszont gól nélküli első félidőt követően a másodikban négyszer is bevették a litvánok kapuját.

LABDARÚGÁS
Euro 2016 selejtező, 4. forduló, C csoport:

Spanyolország-Fehéroroszország 3-0 (2-0)
Macedónia-Szlovákia 0-2 (0-2)
Luxemburg-Ukrajna 0-3 (0-1)

A csoport állása: 1. Szlovákia 12 pont, 2. Spanyolország 9 (13-3), 3. Ukrajna 9 (6-1), 4. Macedónia 3, 5. Fehéroroszország 1 (2-9), 6. Luxemburg 1 (3-11)

G csoport:

Montenegró-Svédország 1-1 (0-1)
Ausztria-Oroszország 1-0 (0-0)
Moldova-Liechtenstein 0-1 (0-0)

A csoport állása: 1. Ausztria 10 pont, 2. Svédország 6, 3. Oroszország 5 (6-3), 4. Montenegró 5 (3-2), 5. Liechtenstein 4, 6. Moldova 1

E csoport:

Svájc-Litvánia 4-0 (0-0)
Anglia-Szlovénia 3-1 (0-0)
San Marino-Észtország 0-0

A csoport állása: 1. Anglia 12 pont, 2. Svájc 6 (8-3), 3. Szlovénia 6 (4-4), 4. Litvánia 6 (3-6), 5. Észtország 4, 6. San Marino 1

A pénteki eredmények és a csoportok állása.