Szalai, Gulácsi és Orban is remekelt

Csak be kellett cserélni a magyar válogatott gólfelelősét.

A Hoffenheim javítani tudott két egymást követő vereség után és 3-1-re győzött Nürnbergben. Az együttesben Szalai Ádám a második félidőben állt be és ő szerezte a Hoffenheim harmadik gólját. A RB Leipzig gólnélküli döntetlent játszott Augsburgban, a Bayern München Arjen Robben kiállítása ellenére is győzött, a Dortmund már az első félidőben kiütötte a Stuttgartot,

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
Bayer Leverkusen–Hannover 96 2–2 (Bender 34., Bellarabi 94., ill. Muslija 25., Felipe 54.)
VfB Stuttgart–Borussia Dortmund 0–4 (Sancho, 3., Reus 23., Paco Alcácer 25., Philipp 85.)
Augsburg–RB Leipzig 0–0
Wolfsburg–Bayern München 1–3 (Weghorst 63., ill. Lewandowski 30., 48., James Rodríguez 72.)
Nürnberg–Hoffenheim 1–3 (Behrens 18. – 11-esből, ill. Nelson 50., 57., Szalai 67.)
18.30: Schalke 04–Werder Bremen (Tv: Sport2)