Szerkesztő: Bíró Ádám
2017. 09. 23. 16:43

Dárdai Pálék pont nélkül utaznak haza, Gulácsi Péter győzelmet ünnepelhet.

A német bajnokság hatodik fordulójában a Hoffenheim a Schalkét látta vendégül. A házigazda Geiger góljával a 13. percben szerezte meg a vezetést, a győzelmet pedig Rupp a 93. minutumban biztosította be. A Hoffenheim a sikerével átvette a vezetést a táblázaton. A listavezetőnél a sérült Szalai Ádám nem lépett pályára.

A Leipzig a Frankfurtot verte 2-1-re, a lipcseik kapuját Gulácsi Péter őrizte.

Dárdai Pál alakulata, a Hertha 1-0-s vereséget szenvedett a Mainz stadionjában. A fővárosiak 10 emberrel fejezték be a meccset, mivel Ibisevic a 89. percben piros lapot kapott.

A Borussia Dortmund parádézott, Peter Bosz együttese 6-1-re ütötte ki a Mönchengladbachot. Pierre-Emerick Aubameyang triplázott.

Eredmények:

RB Leipzig–Eintracht Frankfurt 2–1 (Augustin 28., Werner 67., ill. Rebic 77.)
Hoffenheim–Schalke 04 1–0 (Geiger 13.)
Werder Bremen–Freiburg 0–0
Mainz–Hertha BSC 1–0 (De Blasis 56. – 11-esből)
VfB Stuttgart–Augsburg 0–0
Borussia Dortmund-Mönchengladbach 6-1 (Philipp 28., 38., Aubameyang 45., 49., 62., Weigl 79., ill. Stindl 66.)

Sima: az Atléticónak jobban megy, mint a Realnak - videó! " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

Szépségdíjas találatokkal nyerte a szombat kora délutáni rangadót a fővárosi alakulat.