Nagy csapás érte a Bayernt, kidőlt a védelem oszlopa

Hummels az edzésen szedett össze bokasérülést.

A Bayern München a hétvégén újra elgázolta aktuális riválisát, ezúttal a Dortmundot küldték padlóra a bajorok (4-1).

Carlo Ancelotti a siker ellenére vasárnap edzést tartott a tanítványainak.

A tréning során bokasérülést szenvedett Mats Hummels, így a védő biztosan lemarad a német csapat szerdai BL-meccséről, amelyet a Real Madriddal vív.

Rangadónak indult, Bayern-gálával végződött - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Német foci

gólszerző: Ribery (4.), Lewandowski (10., 68.- 11-esből), Robben (49.) ill. Guerreiro (20.) A Der Klassikerre, vagyis a Bayern München-Dortmund rangadóra került a sor a Bundesligában szombat este. A hazai pályán futballozó Bayern repülőrajtot vett, Ribery már a negyedik percben beköszönt. A 10. percben már kettővel ment a Bayern, Lewandowski szabadrúgásgóllal szomorította egykori kenyéradóját.