Kleinheisler csapata átgázolt Szalaiékon

Kleinheisler László végig a padon ült, Szalai Ádám szűk 60 percet játszott a Bremen-Hannover "magyar derbin", a Bundesliga 25. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén, amelyet a házigazda nyert meg 4-1-re.

Huszti Szabolcs végigjátszotta a meccset Frankfurtban, ahol az Eintracht nem bírt el az újonc Ingolstadttal (1-1).

A Wolfsburg-Mönchengladbach minirangadón már bő 20 perc után kialakult a 2-1-es végeredmény. A hazaiak csatára, Max Kruse gólt lőtt korábbi együttesének. A Kölnben nyerő Schalke így feljött a negyedik helyre a Hertha mögé.

Este Dortmund-Bayern rangadót rendeznek, a Dárdai-féle Hertha Hamburgban vendégeskedik vasárnap.

Bundesliga, 25. forduló
Augsburg-Leverkusen 3-3 (Ku Dzsa Csol 6., 44., 58., ill. Bellarabi 61., Verhaegh 80. - öngól, Calhanoglu 93. - 11-esből)
Frankfurt-Ingolstadt 1-1 (Russ 69., ill. Hartmann 8. - 11-esből; kiállítva: Gross 74., Ingolstadt)
Köln-Schalke 1-3 (Bittencourt 33., ill. Huntelaar 2. - 11-esből, Meyer 23., Di Santo 76.)
Stuttgart-Hoffenheim 5-1 (Niedermaier 6., 51., Rupp 42., Kosztics 78., Werner 83., ill. Kramaric 74.)
Bremen-Hannover 4-1 (Bartels 18., Pizarro 27., Gebre Selassie 56., Junuzovic 67., ill. Karaman 45.)
Wolfsburg-Mönchengladbach 2-1 (Draxler 15., M. Kruse 17., ill. Raffael 23.)

Később: Dortmund-Bayern München, 18:30
Vasárnap: Mainz-Darmstadt, Hamburg-Hertha.