Huszti a gólja után pirosat is „szerzett”, de megfogták a Bayernt

Huszti Szabolcs gólt szerzett Bayern München ellen, de a második félidőben begyűjtötte második sárga lapját is.

Arjen Robben révén már a 10. percben vezetett a Bayern München, de az Eintracht Frankfurt az első félidő végén egyenlíteni tudott. Huszti Szabolcs egy kiugratás után lőtte ki Manuel Neuer kapujának bal alsó sarkát.

A második félidőben Joshua Kimmich révén ismét megszerezte a vezetést a Bayern, majd pár perccel később Huszti Renato Sanchesszel akaszkodott össze, amiért megkapta második sárga lapját.

A Frankfurt az emberhátrány ellenére is összekapta magát és Marco Fabián révén megint kiegyenlítettek. A gól úgy tűnt, lesről született, de a játékvezető megadta a gólt. A Bayern München így is vezeti a német bajnokságot, a Frankfurt pedig hetedik a tabellán.

A Hoffenheim 2–1-re nyert a Freiburg ellen, Szalai Ádám a kispadon ülte végig a meccset.

Mönchengladbach–Hamburg 0–0
Köln–Ingolstadt 2–1 (Modeste 28., 39. – a másodikat 11-esből, ill. Hinterseer 90.)
Augsburg–Schalke 1–1 (Baier 77., ill. Bentaleb 65.)
Hoffenheim–Freiburg 2–1 (Wagner 34., Kramaric 80., ill. Niederlechner 77.)
Eintracht Frankfurt–Bayern München 2–2 (Huszti 43., Fabián 78., ill. Robben 10., Kimmich 62.)