Mervó góllal mutatkozott be az Európa-ligás csapatnál!

A tavalyi U20-as vb ezüstcipősének, Mervó Bencének negyedóra kellett az első gólhoz a svájci Sion mezében, a német harmadosztályú Aalen elleni, a dél-spanyolországi San Pedro del Pinatarban rendezett csütörtöki tesztmeccsen.

Mervó és a csapat másik magyar légiósa, Vanczák Vilmos a félidőben, a Sion 1-0-s vezetésénél állt be, és a 61. percben jött a támadó gólja Carlitos előkészítését követően. A végeredmény 2-0 maradt.

Mervót tavaly ősszel igazolták le négy évre az MTK-tól, de hivatalosan csak januártól a keret tagja.

A Sion - amely jövő kedden a CSZKA Moszkva ellen tesztel ugyanitt - 18 forduló után 22 ponttal a hatodik helyen áll a tíz csapatot felvonultató svájci bajnokságban, míg az Európa-ligában a Braga ellen csatázik majd a nyolcaddöntőbe jutásért.