Kiállítás és három gól a PSG bajnokiján - videó

Neymar hiányában Mpabbé játszotta a főszerepet.

Szerda délután a PSG az Angers együttesét fogadta a francia bajnokság 30. fordulójában, írja a goal.com.

Jól kezdtek a hazaiak, hiszen már a 12. percben vezettek: Draxler filléres labdával ugratta ki a jobb oldalon Mbappét, a fiatal francia pedig a kimozduló kapus mellett lőtt a jobb hosszú sarokba (1-0).

Négy perccel később azonban nagy érvágás érte a listavezetőt: Thiago Motta ütközött az Angers játékosával, ami után Motta alaposan, páros lábbal megtaposta llenfelét, a játékvezető pedig szándékosnak ítélve a mozdulatot egyből pirosat adott neki.

Ennek ellenére a 25. percben újabb gólt szereztek a párizsiak, amikor egy hosszú indítást Kurzawa passzolt vissza a bal oldalról a középen érkező Mbappénak, aki pedig higgadtan lőtt a vendégek kapujába (2-0).

A fordulást követően a 75. percben csillant fel a remény az Angers oldalán, ekkor Ekambit ugratták ki a jobb oldalon, ő pedig a nem túl jól kimozduló Trapp mellett passzolt a bal alsó sarokba (2-1).

Több találat nem esett, a PSG 2-1-es győzelmével már 17 ponttal vezet a Monaco előtt, az Angers pedig a 14. helyen, négy pontra a már osztályozót jelentő 18. pozíciótól.

Így emlékezett Neymar Stephen Hawkingra - kép " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

Pozitív hozzáállásra van szükséged, és a legjobbat kell kihoznod abból a helyzetből, amiben vagy" Az olasz élvonal szerda esti mérkőzésén a Juventus fogadta az Atalantát. Gonzalo Higuaín révén a hazaiak már a 29. percben vezetést szereztek, és később csak növelni tudták az előnyt. G: Higuaín (29.), Matuidi (81.)