Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 11. 08. 12:04

Eléggé impozánsra sikerültek a díszletek.

Vadonatúj stúdiót látnak majd a nézők csütörtökön a Vidi-PAOK EL-mérkőzés közvetítése előtt, közben és után. A magyar csapat minden Európa Liga-meccsén innen köszöntik majd a nézőket, és ez lesz a Harmadik Félidő otthona is - áll a Sport TV-nek az sport365.hu-hoz eljuttatott közleményében.

Impozáns környezetből, a Sport TV új, látványos díszletéből köszönti a Sport1 nézőit csütörtökön 18 órakor a műsorvezető Petur András a Vidi-PAOK Európa Liga-mérkőzés közvetítésének felvezetőműsorában.

null

null

Mostantól minden Európa Liga meccsén itt foglalnak majd helyet a szakértők és a műsorvezető. Az élő közvetítésekben most debütáló helyszín dizájnjában az Európa Liga sárga színei és arculati elemei köszönnek majd vissza. Kézilabdás köntösben, és más színvilággal ez az új 600 négyzetméteres stúdió lesz az otthona a vasárnaponként jelentkező Harmadik Félidő című műsornak is.

Az Európa Liga csoportkörének negyedik fordulójában a magyar bajnokság címvédője a görög PAOK csapatát fogadja. Két héttel ezelőtt a fehérvári csapat győzött Szalonikiben két góllal (0-2), így a szurkolók joggal bíznak abban, hogy a Groupama Arénában is kedvező eredmény születik.

A mérkőzés kommentátora Fülöp László lesz, az interjúkat Szél Tamás készíti majd, a stúdióban a műsorvezető Petur András mellett Nyilasi Tibor és Puhl Sándor, illetve a pályafutása során két görög csapatban is megforduló Esterházy Márton és Esterházy Mátyás játékosmenedzser foglalnak helyet. A felvezetőműsorbal megszólal Ugrai Roland is, aki a hétvégén gólt lőtt a PAOK elleni görög bajnokin az Atromitosz színeiben.

null

null

Európa Liga, 4. forduló:

MOL Vidi FC – PAOK: november 8., 18:00, Sport1 (élő); kommentátor: Fülöp László – a 18:55-kor kezdődő mérkőzést a MindigTV hálózatában szabadon elérhető Spektrum Home-on is meg lehet tekinteni