Ronaldo leszolta az MU-t

Értékelte a BL-vereségüket.

Hiába szerezte meg első BL-gólját a Juventusban, nem tudott felhőtlenül örülni Cristiano Ronaldo, hiszen korábbi csapata elvitte a három pontot Torinóból. A Manchester United 2-1-re nyert a Juventus vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Az olasz együttes végig aktívabb és veszélyesebb volt, de a hajráig csak egy gólt tudott szerezni. Az utolsó percekben a vendégek egy pazar szabadrúgásgóllal, majd egy szerencsésen megpattanó labdával győzni tudtak.

A Bajnokok Ligája egy különleges verseny, ahol bárki nyerhet, bármi megtörténhet. 90 percig uraltuk a játékot, 3-4 komoly esélyünk is volt a gólszerzésre, de nem sikerült a kapuba találnunk és megbüntettek minket” – nyilatkozta a találkozó után Cristiano Ronaldo, a Juve góljának szerzője a Sky Sport Italia-nak.

A Manchester United nem tett semmit, hogy megnyerje a meccset. Nem beszélhetünk a szerencséről, mert meg kell találnod a saját szerencsédet, és ebben az esetben nekik volt” – utalt a korábban a MU-ban is jelentős sikereket elért játékos arra, hogy az angolok győztes gólja előtt az utolsó három labdaérintés az olasz együttesé volt.

Kiemelte, külön örül első juventusos BL-góljának, de csalódott a vereség miatt. „Tanulni kell a hibáinkból, szerencsére még a csoport élén vagyunk. Jó csapat vagyunk, de hosszú út vezet a döntőig. Mi is és a szurkolóink is álmodunk a Bajnokok Ligája megnyeréséről, de lépésről lépésre kell megtenni az utat” – mondta Ronaldo.