Fontos pillérei nélkül várja a Leicester az Atléticót

A múlt heti 11-est értékesítő Antoine Griezmann rápihent az angliai csatára.

Múlt szerdán a tavaly BL-döntős Atlético Madrid hazai pályán egy büntetővel 1-0-ra verte a Leicester Cityt. Az angol bajnok a 16 között már megfordított egy párharcot spanyol csapat ellen, akkor a Sevillát búcsúztatva.

"A City ezúttal is mindent a második meccsre tesz fel, fantasztikus hangulatú mérkőzésre készülünk, 50:50 százalék az esély a továbbjutásra" - összegzett Diego Simeone, az Atlético mestere.

Az újonc szigetországiaktól Robert Huth eltiltás, a csapatkapitány Wes Morgan pedig sérülés miatt hiányzik majd, míg a sorozatban negyedik BL-negyeddöntőjüket vívó madridiaknál Tiago kidőlt, a csatár Kevin Gameiro viszont újra egészséges. A múlt heti 11-est értékesítő Antoine Griezmann rápihent az angliai csatára, mivel a kispadról nézte végig szombaton a sereghajtó Osasuna elleni 3-0-ás győzelmet.

Elképesztő gólátlagú csatár siet a Bayern segítségére Madridban " NEMZETKÖZI FOCI › Bajnokok Ligája

Robert Lewandowski visszatérésében bízik a Bayern München, amely 1-2-es hátránnyal utazik el a címvédő Real Madridhoz a labdarúgó Bajnokok Ligája-negyeddöntő keddi visszavágójára, a meccset Kassai Viktor vezeti. A lengyel csatár vállsérülés miatt hagyta ki az első mérkőzést, de állítása szerint már teljesen rendbe jött, így a spanyol fővárosban folytathatja remek idényét, ugyanis 40 mérkőzésen már 38 gólnál tart 2016/2017-ben.