BL: rangadót vív a Chelsea, a szerdai nap programja

José Mourinho visszatér Portugáliába, míg a PSG Belgiumban vendégeskedik.

Nyolc mérkőzéssel szerdán folytatódik a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulója - írja az nb1.hu. José Mourinho és a Manchester United Portugáliában, a Paris Saint-Germain Brüsszelben vendégszerepel, a 18 órától pályára lépő Atlético Madrid pedig a döntetlenért szurkolhat az esti rangadón, ha befogná a továbbjutó pozícióban álló Chelsea és Roma csapatát. Alább a teljes program.

A csoport

Benfica (portugál)-Manchester United (angol) 20.45 (tv.: Film Mánia)

CSZKA Moszkva (orosz)-FC Basel (svájci) 20.45

Az állás: 1. Manchester United 6 pont, 2. FC Basel 3 (5-3), 3. CSZKA Moszkva 3 (3-5), 4. Benfica 0

B csoport

Bayern München (német)-Celtic Glasgow (skót) 20.45 (tv.: Sport2)

Anderlecht (belga) - Paris Saint-Germain (francia) 20.45

Az állás: 1. Paris Saint-Germain 6, 2. Bayern München 3 (3-3), 3. Celtic Glasgow 3 (3-5), 4. RSC Anderlecht 0

C csoport

Qarabag (azeri)-Atlético Madrid (spanyol) 18.00 (tv.: Sport1)

Chelsea (angol)-AS Roma (olasz) 20.45 (tv.: M4 Sport)

Az állás: 1. Chelsea 6, 2. AS Roma 4, 3. Atlético Madrid 1, 4. Qarabag 0

D csoport

FC Barcelona (spanyol)-Olimpiakosz Pireusz (görög) 20.45 (tv.: Sport1)

Juventus (olasz)-Sporting Lisboa (portugál) 20.45

Az állás: 1. FC Barcelona 6, 2. Sporting CP 3 (3-3), 3. Juventus 3 (2-3), 4. Olimpiakosz Pireusz 0

BL: így égett le Cipruson a német sztárcsapat - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Bajnokok Ligája

Pontokat veszített a Dortmund az APOEL otthonában. Az 1-1-es remivel végződő meccsen a hazaiak szerezték meg a vezetést, a németek 5 perccel később egalizáltak. Sallai csereként jutott szóhoz a hazaiaknál.