BL: Mindenki hozta a kötelezőt, kivéve a Barcelona - videó

A Roma modern futballra oktatta a Chelsea-t, triplázott a PSG védője.

A Bajnokok Ligája keddi játéknapján négy csoportban került sor a negyedik csoportkörre. A Manchester United fémjelezte A-csoportról már korábban beszámoltunk, következzenek a többiek.

A B-csoportban a várakozásoknak megfelelően földbe döngölte a PSG az Anderlechtet. A mérkőzés érdekessége, hogy a párizsiak mesterhármasát ezúttal nem Neymar vagy Cavani, hanem a védő Layvin Kurzawa szerezte. A Bayern Müncen Skóciába látogatott és nyert, hanem is habkönnyen. Győzelmével a két nagyágyú már tovább is jutott a csoportból!

B-CSOPORT, 4. FORDULÓ

Paris Saint-Germain–Anderlecht 5–0
G:
Verratti (30.), Neymar (45+4.), Kurzawa (52., 72., 78.)
Celtic–Bayern München 1–2
G:
McGregor (74.), ill. Coman (22.), J. Martínez (77.)

A C-csoportban került sor a játéknap legnagyobb rangadójára, a Roma-Chelsea összecsapásra. Két hete az odavágó 3-3-as döntetlennel zárult, szebbnél szebb gólokkal. Nos, a Roma ezúttal is megrúgta a maga három gólját, válasz azonban egy sem érkezett, sőt a londoniak mintha tanulmányi kiránduláson lettek volna, annyira semmi közük nem volt a mérkőzés alakulásához. A csoport másik összecsapásán az Atlético Madrid meglepetésre otthon sem bírt az azeri Qarabaggal.

Partey (56.), ill. Míchel (40.)

A D-csoportban a Juventus meglepetésre korán hátrányba került a Sporting otthonában, és egészen a nyolcvanadik percig nem is sikerült egyenlíteni. A győzelemre végül így sem maradt idő. A Barcelona szintén meglepetésre felejthető mérkőzésen gólnélküli döntetlenre végzett Görögországban.

D-CSOPORT, 4. FORDULÓ

Sporting CP–Juventus 1–1
G:
Bruno César (20.), ill. Higuaín (79.)
Olympiakosz Pireusz–FC Barcelona 0–0

BL: Hihetetlen, milyen balszerencsés gólt kapott ismét a Benfica " NEMZETKÖZI FOCI › Bajnokok Ligája

Két hete, a Benfica-Manchester United (0-1) BL-mérkőzésen mindenki megismerhette Mile Svliar nevét...