BL: elképesztően drámai mérkőzést vívott a Liverpool - videó

A Liverpool-szurkolóknak még az utolsó fordulóban is izgulniuk kell a továbbjutás miatt.

Sevilla–Liverpool 3–3 (Ben Yedder 51., 60. – a másodikat 11-esből, G. Pizarro 93., ill. Firmino 2., 30., S. Mané 22.)

A Liverpool fél órán belül három ugyanolyan gólt szerzett a Sevilla otthonában: a bal oldali szögletből beívelt labdát középen megcsúsztatták, majd kétszer Roberto Firmino, egyszer pedig Sadio Mané továbbított a hálóba. Az angol csapat végül mégsem nyert és nem biztosította be továbbjutását, mert a spanyolok a 93. percben egyenlítettek (3-3).

A Mersey-parti együttes az utolsó fordulóban a Szpartak Moszkvát fogadja.

BL: történelmet írt a Real Madrid Cipruson - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Bajnokok Ligája

gólszerzők: Modric (23.), Benzema (39., 45+1.), Nacho (41.), Ronaldo (49., 54.) A házigazdák magyar válogatott játékosa, Sallai Roland kezdő volt, és hatvan percet töltött a pályán. Luka Modric bombagóljával szerzett vezetést a spanyol csapat, amely az első félidő hajrájában és a szünet után még ötször eredményes volt.