Véget ért a MU őrült menetelése - videó!

A harmadik helyen álló Manchester United nem bírt a házigazda Aston Villával a Premier League 17. fordulójának szombati játéknapján, így megszakadt hatmeccses győzelmi sorozata.

A vendégek az utolsó 25 percben emberelőnyben futballozhattak, de ezt nem sikerült kihasználniuk, így maradt a döntetlen.

A meglepetésre negyedik West Ham United ezúttal is győzött - utóbbi öt találkozójából négyet megnyert -, s továbbra is tapad az MU-ra, amelyet egy pontra megközelített.

A játéknap korábbi meccsén a címvédő Manchester City simán, 3-0-ra győzte le a Crytal Palace-t.

LABDARÚGÁS
 Premier League, 17. forduló:
szombat:
Manchester City-Crystal Palace 3-0 (Gólszerző: D. Silva 49., 61., 81.)
Aston Villa-Manchester United 1-1 (Gólszerző: Benteke 18., ill. Falcao 53.)
Hull City-Swansea City 0-1 (Gólszerző: Ki 15.)
Queens Park Rangers-West Bromwich Albion 3-2 (Gólszerző: Austin 24., 48., 86., az elsőt tizenegyesből, ill. Lescott 10, Varela 20.)
Southampton-Everton 3-0 (Gólszerző: Lukaku 38. - öngól, Pellé 65., Josida 82.)
Tottenham Hotspur-Burnley 2-1 (Gólszerző: Kane 21., Lamela 35., ill. Barnes 27.)
West Ham United-Leicester City 2-0 (Gólszerző: Carroll 24., Downing 56.)