Terryt kiszórták jubileumi meccsén, de nyert a Chelsea

50. alkalommal szerepelt kezdőként FA-kupa meccsen a Chelsea csapatkapitánya, John Terry, a győzelem összejött, de a pályán nem lehetett ott végig.

A Chelsea a harmadosztályú Peterborough United elleni lépett pályára, a kezdőben kapott helyet Terry mellett a sérüléséből közel egy év után visszatérő Kurt Zouma és Chalobah, valamint Loftus-Cheek is.

Az első gólt Pedro szerezte, majd Michy Batshuayi is eredményes volt. A második félidőben Willian lőtt gólt, majd a 67. percben piros lapot kapott John Terry.

A vendégek szépíteni tudtak, de Pedro gólja után visszaállt a háromgólos különbség.

Chelsea–Peterborough United (III.) 4–1 (Pedro 18., 75., Batshuayi 44., Willian 52., ill. Nichols 70.)

Middlesbrough–Sheffield Wednesday (II.) 3–0 (Leadbitter 58., Negredo 67., De Roon 90.)
Cardiff City (II.)–Fulham (II.)  1–2 (Pikington 8., ill. S. Johansen 14., Sessegnon 33.)
Liverpool–Plymouth Argyle (IV.) 0–0
Tottenham Hotspur–Aston Villa (II.) 2–0 (Davies 71., Son 80.)