Rekordot döntött a győztes Chelsea csatára

A Chelsea pályaválasztóként két góllal nyert az eddig veretlen Everton ellen az angol labdarúgó Premier League-ben.

A házigazda már az első félidő végére kétgólos előnyhöz jutott, és azt meg is tartotta. A 27. percben Cesc Fabregas, a 40. percben Álvaro Morata volt eredményes. Utóbbi az első gólnál gólpasszt adott honfitársának, míg az ő találata a szintén spanyol César Azpilicueta beadását követően született. Morata a Premier League első játékosa lett, aki első két hazai mérkőzésén gólt szerzett és gólpasszt is adott. A bajnoki címvédő Chelsea az előző szezonban kétszer nyert úgy az Everton ellen, hogy gólt sem kapott: házigazdaként 5-0-ra, vendégként 3-0-ra. Az Everton korábban hat tétmeccset - két bajnokit és négy selejtező mérkőzést az Európa Ligában - vívott meg veretlenül. Négyszer nyert, kétszer döntetlenre végzett.

Premier League, 3. forduló:
Chelsea-Everton 2-0 (2-0)
West Bromwich Albion-Stoke City 1-1 (0-0)

később:
FC Liverpool-Arsenal 17.00
Tottenham Hotspur-Burnley 17.00

szombaton játszották:
Manchester United-Leicester City 2-0 (0-0)
Huddersfield-Southampton 0-0
Newcastle United-West Ham United 3-0 (1-0)
Crystal Palace-Swansea City 0-2 (0-1)
Watford-Brighton 0-0
Bournemouth-Manchester City 1-2 (1-1)

Óriási balhé: döntse el Ön, ütött-e Agüero - videó! " NEMZETKÖZI FOCI › Angol foci

A Manchester City a Bournemouth ellen idegenben győzött a Premier League-ben (1-2). A mérkőzés sztorija: egy biztonsági őr azt állította, Sergio Agüero megütötte őt. A felvétel mindenre bizonyítékot ad...