Őrületes izgalmakat hozott az Arsenal-Chelsea derbi - videó

Nem unatkozhattak a rajongók.

Arsenal–Chelsea 2–2 (Wilshere 63., Bellerín 92., ill. E. Hazard 67. - 11-esből, M. Alonso 84.)

Az első félidő ugyan nem hozott gólt, ennek ellenére már ekkor is sok nagy helyzet adódott a csapatok előtt. A gólgyártást Wilshere indította el. Érdekesség, hogy az Arsenal középpályása két és fél év után köszönt be újra az angol bajnokságban.

A Chelsea bő húsz perc alatt fordított: előbb Hazard értékesített egy büntetőt, majd Marcos Alonso járt túl Petr Cech eszén.

Sokáig dörzsölhették a vendégek a tenyerüket, ám a három pont megszerzése mégsem sikerült, hiszen Bellerín a 92. minutumban kialakította a 2-2-es végeredményt.

A címvédő Chelsea a harmadik a táblázaton, az Arsenal pedig hatodik.

Legendaként fogadták Angliában Gera Zoltánt - fotó! " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

Kedden a Fulham hazai mérkőzésén járt a magyar ikon. Volt csapatánál kitörő örömmel fogadták őt.