Lewandowskit idézte Agüero, történelmi mesterötös - videó

Sergio Agüero olyan bravúrt ért el szombat este a Premier League-ben a Newcastle elleni hazai bajnokin (6-1), amelyet egy lapon lehet említeni Robert Lewandowski Wolfsburg elleni, közelmúltbéli hőstettével.

Agüero 551 percen keresztül nem talált be a PL-ben, de most alaposan kárpótolja csapatát!

Ha nem is kilenc perc alatt zörgetett ötször, mint a Bayern-sztár Lewandowski, de húsz perc elég volt neki ahhoz, hogy mesterötöst lőjön az Etihadban.

David Silva és Kevin de Bruyne két-két gólpasszt adott az argentinnek, aki a szünet előtt fejelt a kapuba először, majd a fordulás után még rátett négyet a lapáttal negyedóra alatt.

Agüero az ötödik játékos, aki öt gólt lőtt egy mérkőzés alatt a Premier League-érában, a City-ásznak sikerült ez a leggyorsabban:

Manchester City-Newcastle 6-1 (1-1)

G.: Agüero (42., 49., 50., 60., 62.), De Bruyne (53.), ill. Mitrovics (17.)

További eredmények szombat délutánról: Crystal Palace-West Brom 2-0, Aston Villa-Stoke 0-1, Bournemouth-Watford 1-1, Norwich-Leicester 1-2, Sunderland-West Ham 2-2. Később: Chelsea-Southampton.