Ibra megint kungfuharcost játszott, ikszelt az MU - videó

A Premier League 27. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén a Manchester United csapata hazai pályán mindössze döntetlenre volt képes a Bournemouth ellen. Nem Zlatan Ibrahimovic meccse volt ez...

Abszolút Zlatan Ibrahimovicról szólt a Manchester United - Bournemouth angol bajnoki mérkőzés, melyen a hazaiak szereztek vezetést - a 23. percben Marcos Rojo volt eredményes. A 40. minutumban kisebb meglepetésre egyenlítettek a vendégek, Joshua King váltotta gólra a jogosan megítélt tizenegyest.

Ezután kezdődött a svéd klasszis vesszőfutása: még az első félidőben főszereplővé vált. Előbb a 45. percben kiállították róla Andrew Surmant, miután az angol középpályás lefejelte őt, majd Tyrone Mings lépett rá a fejére, melyet követően Ibra egyszerűen visszakönyökölt.

A durva eseményeket követően a 72. percben Zlatan megkapta az esélyt, hogy eldöntse a találkozót, ám büntetőjét a meccs hőse, Artur Boruc hárította, így maradt az 1-1 - a hazaiak és a svéd nagy bánatára...