MAGYAR FOCI

A Videoton négyessel küldte haza a Pécset

A listavezető Videoton magabiztos, 4-0-s győzelmet aratott a vendég Pécs felett a labdarúgó NB I 25. fordulójának szombati játéknapján.

Az MTK leszakadóban a Fradiról

Az MTK leszakadóban a Fradiról A dobogóért harcoló MTK 1-1-es döntetlent játszott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó NB I 25. fordulójának szombati játéknapján.

Simán nyert a Fradi

Simán nyert a Fradi A Diósgyőr nem tudott komoly ellenállást kifejteni az Üllői úton, magabiztos győzelmet aratott a Ferencváros.

Bravúros soproni pontmentés az NB II-ben

Bravúros soproni pontmentés az NB II-ben A Sopron a 30. percben megfogyatkozott, de a második félidőben, ember- és gólhátrányban játszva is egyenlíteni tudott Csákváron, a labdarúgó NB II. 25. fordulójának nyitómérkőzésén (1-1).

Az Újpest rátalált a győztes útra

Az Újpest rátalált a győztes útra A sereghajtó Dunaújváros 3-1-es vereséget szenvedett a labdarúgó NB I 25. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén a vendég Újpesttől, amelyben a védő Jonatan Heris duplázott.

A sereghajtó ellen folytatná a felkapaszkodást az Újpest - sportműsor

A sereghajtó ellen folytatná a felkapaszkodást az Újpest - sportműsor Az előző körben a Pápát 4-0-val elintéző Újpest a kiesés elkerüléséért harcoló Dunaújváros otthonában lép porondra a pénteki játéknapon, az NB I-ben. A Marseille a BL-selejtezőt érő bronzéremért harcol Franciaországban, a Schalke számára már csak az El-kvalifikáció lehet a cél a Bundesligában. A nap programja.

Fradi-sas a WC-n, villamoson, csajozás közben - videó

Fradi-sas a WC-n, villamoson, csajozás közben - videó Népszerűsítő videót készített a Ferencváros a csapat új kabalaállatával. Bár még nem lopta be magát a szurkolók szívébe, már otthonosan mozog az FTC létesítményeiben, és azok környékén, ahol drukkerekkel fényképezkedik, pacsizik, sőt, még csajozik is...

Wintermantel: Jobb lenne meccsre járásra, mint tankolásra buzdítani

Wintermantel: Jobb lenne meccsre járásra, mint tankolásra buzdítani Az MLSZ és a MOL megállapodása értelmében azok a Futballkártya, vagy Klubkártya tulajdonosok, akik újabb regisztráció után kiváltják a MOL GREEN kártyát, hét forinttal olcsóbban tankolhatnak, sőt a mosatás ára is tíz százalékkal olcsóbb.

Megint összeboronálták Dzsudzsákot és az Intert

Megint összeboronálták Dzsudzsákot és az Intert Hogy valós az érdeklődés, vagy csak menedzserek mögöttes szándékú machinációjáról van szó, nem tudni, mindenesetre egy olasz FIFA-licences játékosügynök, Gianfranco Cicchetti újra bedobta az Internazionalét Dzsudzsák Balázzsal kapcsolatban.

Ligakupa: Kétgólos vereséget szenvedett, kiesett a Videoton

Ligakupa: Kétgólos vereséget szenvedett, kiesett a Videoton A Debrecen kisebb meglepetésre 2-0-ra nyert a bajnokságban listavezető Videoton otthonában a labdarúgó Ligakupa negyeddöntős párharcának szerdai visszavágóján.

Három szurkolót kitiltottak az MLSZ rendezvényeiről

Három szurkolót kitiltottak az MLSZ rendezvényeiről Önkényuralmi jelkép használata miatt több évre eltiltott a Magyar Labdarúgó Szövetség és tagszervezetei által rendezett sportesemények látogatásától három embert a bíróság szerdán.

Új ellenfél: a litvánok ellen főpróbázunk az Eb-selejtezőre

Új ellenfél: a litvánok ellen főpróbázunk az Eb-selejtezőre A magyar válogatott egy héttel a finnek elleni Eb-selejtező előtt, június 5-én, Debrecenben felkészülési mérkőzésen fogadja a litvánokat - jelentette az mlsz.hu.

Brillíroztak a fővárosi csapatok a Ligakupában

Brillíroztak a fővárosi csapatok a Ligakupában A Ferencváros, az MTK, és a Budapest Honvéd is kettős győzelemmel biztosította helyét kedden a labdarúgó Ligakupa elődöntőjének visszavágóján. A negyedik továbbjutó biztosan nem fővárosi csapat lesz.