Másodszor is kikaptunk a braziloktól - 9-2-re

A pénteki 9-4-es vereség után szombaton 9-2-re kapott ki a magyar strandlabdarúgó-válogatott a világranglistán második brazil együttestől Siófokon.

Az MLSZ Beach Arénában rendezett felkészülési mérkőzésen a mieink szereztek vezetést Fekete révén az első harmadban, a sportág "feltalálóinak" számító vendégek azonban még a szünet előtt fordítottak, a második játékrészben pedig még két gólt szereztek. A záró harmadban Berkes szépségdíjas góljával szépítettek a magyarok, újabb gólt azonban már nem sikerült szereznie Weisz Tamás együttesének - amely hetedik helyen végzett a bakui Európa Játékokon -, miközben a dél-amerikaiak ötször is betaláltak, így 9-2 lett a vége.

A brazilok a jövő csütörtökön rajtoló portugáliai világbajnokságra készülnek, ezért legjobb játékosaikkal, köztük a világ legjobbjának tartott Bruno Xavierrel érkeztek a Balaton partjára.