Szerkesztő: Tóth Csaba | Sport365, MTI
2016. 03. 01. 22:03

A Debrecen 5-0-ra legyőzte a harmadosztályú Nyíregyházát a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének keddi visszavágóján, így kettős sikerrel jutott a legjobb négy közé. A múlt nyáron igazolt Takács Tamás először talált be tétmeccsen Loki-mezben - rögtön háromszor.

Az idegenbeli első mérkőzést 2-1-re megnyerő Debrecen a visszavágó 16. percében a nyíregyházi kapus hibáját kihasználva előnybe került, ezzel tulajdonképpen eldöntötte a párharcot.

A gólszerző Takács Tamás később még a szünet előtt és után is betalált, majd mesterhármasát követően Tisza Tibor és a bosnyák Ognjen Djelmic tette fölényessé a DVSC sikerét.

Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
DVSC-Nyíregyháza (III. osztályú) 5-0 (2-0)

Továbbjutott: a Debrecen, kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel.

Videón a gólok:

Szerdán játsszák:
Kozármisleny FC (III.)-Békéscsaba 1912 Előre 13.30 (az első mérkőzésen: 1-2)
Tiszaújváros (III.)-Újpest FC 13.30 (1-8)
Videoton FC-Ferencvárosi TC 18.00 (1-0)

Legfrissebb híreink

21:17 - Elképesztő a Milan, immáron a Real sztárja a célkeresztben NEMZETKÖZI FOCI
21:09 - Óriási balhé, börtönben az elnök. Késik a spanyol élvonal rajtja NEMZETKÖZI FOCI
20:44 - Több ezer drukker a negyedosztályú BEK-győztes első edzésén NEMZETKÖZI FOCI
19:59 - Lazán profi Lukaku első gólja az MU színeiben - videó! NEMZETKÖZI FOCI
19:11 - Meg akarják ölni a börtönben az angol válogatott labdarúgót NEMZETKÖZI FOCI
18:27 - Hoppá: már De Gea pótlására készülnek az MU-nál? NEMZETKÖZI FOCI
17:39 - Visszavág a Juventus, megszerzik a Milan csapatkapitányát NEMZETKÖZI FOCI
15:57 - Ezt a bombagólt simán megirigyelné Robert Carlos is - videó! NEMZETKÖZI FOCI
14:32 - Meglepetés! Anglia helyett Olaszországba mehet a Real sztárja NEMZETKÖZI FOCI
13:35 - Mourinho inkább kiállíttatta játékosát - videó NEMZETKÖZI FOCI
13:04 - Bale: „Nincs bajom Ronaldóval, eszembe sincs elhagyni a Realt” NEMZETKÖZI FOCI
11:32 - Bonucci után már elhisszük: Morata vagy Belotti is a Miláné lehet NEMZETKÖZI FOCI
10:00 - Hoppá! Messiné kegyetlenül utálja a Piqué családot NEMZETKÖZI FOCI
08:59 - Két hónap után visszatért az AS Romához Francesco Totti NEMZETKÖZI FOCI
08:50 - A magyar érdekeltségű események a vizes vb keddi napján VIZES VB 2017
08:00 - Hoppá: világsztárok tűntek fel a budapesti vizes vb-n - kép VIZES VB 2017
08:00 - Még át sem adták az 52 milliós stadiont, máris át kell építeni NEMZETKÖZI FOCI
07:00 - Keddi sportműsor és televíziós közvetítések EZT LÁTOD ÉLŐBEN