Az FTC, a Mezőkövesd és az NB III-as Budafok is a négy között van.

Magyar Kupa, negyeddöntő
Vasas-Újpest 0-1
Továbbjutott a Vasas, 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal.

Az első mérkőzésen a Vasas 2-1-re nyert Újpesten, így érhető volt, hogy a vendégcsapat aktívabban kezdett. Voltak is helyzeteik a liláknak, de gólt csak az első félidő hosszabbításában szereztek, Andric révén. Fordulás után Gaál eltalálta a hazaiaktól a kapufát, de végig a vendégek játszottak mezőnyfölényben, jóval több helyzetük is volt.

Csoda: NB III-as csapat is a négy közé jutott a Magyar Kupában! " MAGYAR FOCI › Magyar Kupa és Ligakupa

A Mezőkövesd meccsén volt, hogy állandó jelleggel potyogtak a gólok!

Az angyalföldi védelem azonban állta a sarat, így több gól már nem esett a mérkőzésen. A piros-kékek 2-2-es összesítéssel, idegenben lőtt több góllal jutottak be a legjobb négy közé, ahol a Ferencváros, a Mezőkövesd és az NB III-as Budafok közül kerül ki a következő ellenfelük.

LABDARÚGÓ MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion. Vezeti: Szőts Gergely
VASAS–ÚJPEST 0–1 (0–1)
VASAS: Nagy G. – Burmeister, Vaskó, Risztevszki – Kleisz (Ádám, 91.), James, Berecz, Murka (Vida, 62.), Hangya – Remili, Saglik (Gaál B., a szünetben). Vezetőedző: Michael Oenning
ÚJPEST: Kovács Z. – Balázs B., Heris, Pávkovics, Mohl –  S. Diarra, Windecker – Bardi (Szűcs K., 75.), Cseke, Andrics (Szankovics, 79.) – Lázok (Balogh B., 30.). Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics