Ligakupa: "az a cél, hogy játszunk egy jót" - Csank János

A Gyirmót a hétvégi 1-5 után ezúttal hazai pályán fogadja a Győri ETO csapatát a Ligakupa 4. fordulójában.

Pintér Attila, a Győri ETO vezetőedzője
"Attól függően, hogy a válogatottban ki mennyit játszott, ahhoz alakítjuk majd a kezdőcsapatot a Gyirmót ellen. Természetesen szurkoltunk a magyar válogatottnak, hogy nyerni tudjon Törökország ellen. Meg szeretnénk nyerni a Ligakupát, éppen ezért szeretnénk szerdán is eredményesen szerepelni."

Csank János, a Gyirmót vezetőedzője
"Végig kell néznünk, hogy ki az, aki hadra fogható, hiszen vannak sérültjeink. Az egyébként nem baj, hogy játszanak, hiszen fizikálisan nincsenek gondjaink. Én inkább a sérüléstől félek, hiszen vannak gondjaink. Molnár Balázst műtik, Ferenczi, Varga, Nagy és Szabó pedig nem hadra fogható még. Tóth és Illés is kisebb sérülésekkel bajlódik, de nyilván össze áll a csapat. Az ETO rendkívüli formában van, így nehéz ellenük játszani. A legutóbb ötöt kapni nem esett jól, de aki megnézi az összeállításokat az látta, hogy többen játszottak az első csapatukból, így komoly csapattal álltak fel. Egyébként nem értékelem rosszra a teljesítményünket, a TV-ben nagyon látszódtak a hibák, jól védekeztünk, de sajnos egyéni hibák döntöttek. Egyébként nagyon jó mérkőzést játszottunk, és a második félidőben már nem látszódott, hogy melyik az NB I-es csapat, igaz, 4-0 után már visszavettek a hazaiak. A csapatunk jól mozgott, mertek játszani a fiúk és a Deli is jól védett, leszámítva az ötödik gólt. Kértem a csapattól, hogy abból induljanak, ki, hogy játékban nem egyenrangúak voltunk, leszámítva az egyéni hibákat. 60 van perc nagyjából jó volt, az a 15 perc volt nagyon rossz, amikor a gólokat kaptuk, de egyébként egy sima NB I-es meccset láthattak a nézők. A lényeg, hogy szerdán játszunk egy jó mérkőzést."