Szerkesztő: Márványi Péter
2016. 10. 26. 16:03

Nem akármilyen helyszínen, Koroncón lépett pályára a Ferencváros a Magyar Kupában, ahol egy pillanatig sem forgott veszélyben a fővárosiak továbbjutása.

 

 

A Koroncó egyébként a Győr-Moson-Sopron megyei II. osztály Győri csoportjában szerepel, nem túlzás, az egész falu a meccsen volt.

 

Busai Attila kezdte meg a gólgyártást, majd hamarosan visszaadta a gólpasszt Florian Trinksnek, a szünet előtt pedig még egyszer betalált Busai.

Fordulás után Radó András lőtt gólt szabadrúgásból, majd Rju Szung Vu is betalált, később Busai szerezte meg harmadik gólját, majd a csapatkapitány, Gyömbér Gábor is betalált.

A hajrában még Radó és Busai lőtt egyet-egyet, ezzel kialakítva a 9-0-s végeredményt.

Koroncó–Ferencváros 0–9 (0–3)

Koroncó: Gollovitzer - Németh M., Kovács Á., Németh R., Magyaróvári - Bodó Sz., Nyári (Molnár R., 80.), Herold - Sütöri (Segovits, 69.), Kalcsó, Bodó M. (Schwarz, 46.)
 
 
FTC: Jova - Dilaver (Nagy D., 46.), Nalepa, Pintér (Hüsing, 46.), Csernik - Gyömbér - Lovrencsics (Kundrák, 46.), Trinks, Ryu, Radó - Busai
 
 
Gólszerzők: Busai (17., 43., 58., 89.), Trinks (29.), Radó (52., 86.), Ryu (52.), Gyömbér (60.)
 

 

További eredmények:
 
Rákosmente KSK (NB III)–Bp. Honvéd 1–6 
 
STC Salgótarján (NB III)–Diósgyőri VTK 0–1 
 
Koroncó (megyei II)–Ferencváros 0–9 
 
Mosonmagyaróvár (NB II)–Gyirmót FC Győr 2–3 
 
Marcali VFC (megyei I)–Mezőkövesd 0–13 
 
Balassagyarmat (megyei I)–MTK Budapest 1–3 
 
Balmazújváros (NB II)–Paksi FC 3–2 
 
Vác FC (NB II)–Haladás 0–3
 
Mád FC (megyei I)–Újpest FC 0–4 
 
Csorna (NB III)–Vasas 2–7 
 
Makó (megyei I)–Videoton FC 1–6 
 
FC Hatvan (NB III)–Jászberény (NB III) 3–2 
 
Budafoki MTE (NB III)–Szeged 2011-GA (NB II) 2–1
 
Kozármisleny (NB II)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 3–2
 
Mór (megyei I)–Puskás Akadémia FC (NB II) 0–3 
 
Bácsalmás (megyei I)–Celldömölk (megyei I) 1–2 
 
Hódmezővásárhely (NB III)–Dorog (NB II) 0–4
 
Körmend (megyei I)–Szentlőrinc SE (NB III) 2–5 
 
Tállya (NB III)–Cegléd (NB II) 1–3 
 
Király SZE (megyei I)–REAC (NB III) 0–4 
 
Tura (megyei I)–Putnok (NB III) 1–2 
 
Kecskeméti LC (megyei I)–Dunaharaszti (NB III) 5–0 
 
SZEOL SC (NB II)–Soproni VSE (NB II) 1–3 
 
Duna Aszfalt Tiszakécske (megyei I)–ZTE FC (NB II) 0-1
 
ETO FC Győr (NB III)–Komárom VSE (NB III) 7-1
 
 
 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények