Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 08. 19. 19:32

Fordulatokban bővelkedett a játéknap.

Sokáig úgy tűnt, hogy az újonc Salgótarján megszerzi első győzelmét ebben a szezonban, de a házigazda ESMTK a 94. percben egalizált Bartha Roland révén. A DVTK a Putnokkal nem bírt hazai környezetben.

ESMTK–Salgótarjáni BTC 1-1
Diósgyőri VTK II–Putnok FC 0-1

A tabella ide kattintva érhető el.

A Kecskemét a Paks második együttesét győzte le hazai pályán, az összecsapás egyetlen gólját Balog Szabolcs Marcell szerezte a 45. percben. A SZEOL otthon ütötte ki a Makót, míg a Szentlőrinc a Honvédot múlta felül.

Eredmények:

Kecskeméti TE–Paksi FC II 1-0
Szentlőrinc SE–Bp. Honvéd-MFA 2-1
SZEOL SC–Makó FC 4-1

A Videoton második csapata értékes pontot szerzett a BKV Előre otthonában. A fehérváriak 3-1-es hátrányban is voltak, de az utolsó 10 percben két gólt is szereztek, így kicsikarták a remit. Egyébként a vasárnap a döntetlenek napja volt a Nyugati csoportban, hiszen az Ajka-Puskás Akadémia II és a Dunaharaszti-Pápa meccsek is iksszel zárultak.

FC Ajka–Puskás Akadémia II 0-0
Dunaharaszti–Pápai Perutz 1-1
BKV Előre–Mol Vidi FC II 3-3