A sereghajtó Monor legyőzte a Putnokot

Nagyon fontos győzelmet aratott a tavasz első mérkőzésén a Monori SE a Putnok VSE ellen a Mátra csoport tavaszra halasztott mérkőzésén. Csak azok a játékosok szerepelhettek mindkét csapatban, akik az őszi 15. forduló idején már igazolt játékosai voltak klubjuknak.

Így nem meglepő, hogy a Putnok mindössze három cserével érkezett a dabasi meccsre. Csikós révén már az első félidőben két gólos előnyre tett szert a Monor, igaz a félidő végén még szépíteni tudott a Putnok Monyók révén.

A második félidőben Morauszki és Cselőtei is betalált, beállítva a 4-1-es végeredményt. Győzelmével a Monor feljött a 14. helyre.

Monori SE – Putnok VSE 4-1 (2-1)
Dabas, műfű, 50 néző. V.:Ducsai.
Monor: Mezei – Kajli, Lovasi, Rajna, Szabó Sz., Nadlacki (Cselőtei), Erős, Csőke, Petric, Morauszki, Csikós (Farkas Á.). Játékos-edző: Erős Károly.
Putnok: Roza – Sebők (Lenkey), Nagy Cs., Hanász, Boczki, Madarász, Balogh D., Bányász, Darai, Sápi, Monyók. Edző: Koszta Péter.
Gólszerző: Csikós (2), Morauszki, Cselőtei, ill. Monyók.

Erős Károly: – Nagyon kulturált ellenfelet sikerült legyőznünk, gratulálok a csapatomnak!
Koszta Péter: – Az első gólt a védelmem összehozta, hat kapuralövésből négy gólt kaptunk. A játékba nem volt benne, hogy 4-1 re ki fogunk kapni. 2-1 után a második félidőt jól kezdtük, három hatalmas ziccerünk volt öt perc után, amiből ki is egyenlíthettünk volna, ehelyett kétszer félpályáról rávezették a kapunkra labdát a védőim hibái miatt. Gratulálok a Monornak!

Nyilatkozatok és fotó: Pvse.gportal.hu