A Pénzügyőr fordított a Dorog ellen

A szünetben még a Dorog vezetett a Pénzügyőr ellen, de a második játékrészben a hazai csapat fordítani tudott és végül magabiztosan verte ellenfelét a Duna csoport 15. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Sikerével a Pénzügyőr pontszámban beérte és jobb gólkülönbségével megelőzte a Biatorbágy együttesét.

Duna csoport, a 15. fordulóból elmaradt mérkőzés
Pénzügyőr SE – Dorogi FC 3-1 (0-1)

Játékvezető: Janitz Gergő, asszisztensek: Simon Tamás, Gyikó Tamás
Pénzügyőr SE: Bollók -  Szikes, Salamon, Takács, Kovács – Kocsis (Moldován T.), Bíró, Meggyes, Szakolczai Balázs (Tóth Máté) – Kozarek , Szakolczai Kristóf (Berndt)
Dorogi FC: Román, Kinyik, Faragó, Papes, Robotka, Bedő, (Rendes) Janetka, Kovács, (Sági) Guzsik, Debreczeni, Nász.
Góllövők: Moldován Tibor, Szakolczai Balázs, Berndt András, illetve Guzsik

6. p. Baloldali beadást követően Kozarek fejesét  védi nagyszerűen a Dorogi kapus.
8. p. Egy jobboldali előreívelést Szakolczai-Sándor Kristóf  nagy helyzetben a kapu mellé helyez.
33. p. Janetka remek cselekkel húz el a bal oldalon de az utolsó pillanatban szögletre mentenek a hazai védők.
34. p. Kovács István ível szabadrúgást a hazai kapu elé ahol Guzsik Richárd emelkedik a legmagasabbra és a kapust megelőzve a kapu bal oldalába fejel (0-1).
51. p. Jobbról érkező lövést a vendégek kapusa kiüti és az érkező Moldován a kapu bal oldalába helyez (1-1).
70. p. Szakolczai-Sándor Balázs erőszakosan megszerez egy labdát a Dorogi térfél közepén kapura tőr majd 18 m –es lövése a jobb alsó sarokba vágódik (2-1).
72. p. Bal oldali beadást követően Berndt elé kerül a labda aki a kapu bal oldalába helyez (3-1).
Vatai Attila (Pénzügyőr): Az első félidőben bátortalanok voltunk, míg ellenfelünk szervezetten futballozva sokat tett a vezető gól megszerzéséért. A szünet után váltottunk, sokat dolgozva jelentős fölénybe kerültünk és megérdemelten szereztük meg a három bajnoki pontot. Külön öröm, hogy mindkét most bemutatkozó fiatal játékos főszereplővé vált és gólt szerzett. A dorogiaknak és a kispadon bemutatkozó edzőkollégámnak sikeres tavaszt kívánok!
Karcagi Pál (Dorog): -Egy jó első félidőt sikerült a második félidőben lerombolni. Sajnos a második bekapott gól után hitehagyottá vált a társaság.

Forrás: dorogifc.hu, penzugyor.eoldal.hu